Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Savus klientus sagaida jaunā interjerā

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 02.05.2019.

Savus klientus sagaida jaunā interjerā
Burtu lielums

Pēc ilgāka pārtraukuma un atjaunošanas darbiem durvis apmeklētājiem atkal vērusi SIA "Madonas ceļu būves SIA" kafejnīca Madonas autoostā. 30. aprīlis te bija pirmā darba diena pēc atvēršanas, ar pīrādziņu un ābolmaizes cienastu visiem apmeklētājiem, kas ieradās kafejnīcas atklāšanas reizē.

"Madonas ceļu būves SIA" kafejnīca bija slēgta uz remonta laiku no janvāra līdz aprīlim, un pastāvīgie klienti nevarēja vien sagaidīt dienu, kad durvis būs atvērtas.

Vizuālās pārmaiņas ir redzamas, jau ienākot kafejnīcas zālē, kur maz palicis no vecā. Jauni soli, galdi ar atraitnītēm stikla burciņās, pamanāms zaļo telpaugu izvietojums, pieskaņoti aizkari, jaunas griestu lampas, sienu dekori, jaunuzbūvēta lete… Dominē pelēkās, melnās un baltās krāsas apvienojums. Arī virtuvē veikts kosmētiskais remonts, kas pārsteidz ar sienu baltumu, taču būtiskākais veikums – ir sakārtota ventilācijas un elektroinstalācijas sistēma.
Darbus pēc līguma veica SIA "MD 85".
– Esam priecīgi, ka kafejnīcā, piedomājot pie interjera, izskatās citādāk – esam jau saņēmuši pozitīvas atsauksmes. Daļēji ir pamainījies arī personāls, bet pamatkodols ir pavāre Ilze Glāzniece un konditores Zigrīda Tropa un Inese Bērziņa. Darba laiks paliks iepriekšējais, arī – mūsu piedāvājums, kaut gan domājam arī par jaunām vēsmām ēdienkartē. Jutām, ka cilvēki gaidīja, kad varēs atkal tikt pie siltajām pusdienām vai nopirkt kādu pīrādziņu, bulciņu, – pastāstīja kafejnīcas vadītāja Aina Piļpuka.
Uz vaicājumu, kā var paredzēt, cik daudz pusdienotāju ieradīsies, viņa atbildēja: – To ir grūti paredzēt, jo nāk gan pastāvīgie klienti, gan tie, kas gaida autobusus, agrākie atbraucēji no rīta te ienāk iedzert kādu krūzi kafijas un apēst kādu bulciņu, pēc tam – nāk pusdienot, nopirkt līdzņemšanai konditorejas izstrādājumus. Kafejnīca ir atvērta jau no pulksten 8. To, cik daudz ēdiena gatavot, grūti paredzēt, viss notiek pēc izjūtas un iepriekšējās pieredzes. Katru dienu vārām divu veidu zupas, gatavojam vairākus otros ēdienus, arī gaļas ēdienus, salātus, cepam pankūkas. Padomājam arī par kādu veģetāro ēdienu, jo beidzamajā laikā ir palielinājies tāds pieprasījums. Protams, spēkā ir pasūtījumi – ne tikai konditorejas izstrādājumiem, arī gaļas kulinārijai, salātiem.
– Cepējiem vienmēr ir karsti, īpaši vasarās, bet tagad ir sakārtota ventilācija, – uz vaicājumu "Kā veicas?" sacīja Zigrīda Tropa un Inese Bērziņa. Viņas ir konditores, kas mazajā ražotnē strādā kā mājās. Arī rezultāts ir jau pamanīts un novērtēts –
mazas formas mutē kūstoši speķa pīrādziņi, arī sāļās pīnes, kliņģeri, plātsmaizes, picas, smalkmaizītes u. c. Abas konditores katru darba dienu izcep visu, kas ir pasūtīts, vairāk darāmā vienmēr esot pirms svētkiem, bet saspringtākais laiks ir Jāņi, Ziemassvētki, būs jācep arī skolu izlaidumiem.
Kafejnīcas piedāvājumā tiek solīts arī papildinājums – sīpolu gredzeni, "spring rolls", nageti u. c. Taču tauta prasa arī belašus, jo tādu, tik garšīgu, kā autoostas kafejnīcā, nekur neesot.
– Gaidījām, gaidījām, līdz sagaidījām, – sacīja kāda apmeklētāja, uzsverot, ka remonta laikā šīs vietiņas ir pietrūcis, jo kebabi lai paliek jaunajiem.
– Mūsdienīgi, skaisti, cilvēkiem patīkama vide, gaidot autobusu, un – galvenais – te var paēst kā mājās – zupa, pankūkas, garšīgi otrie ēdieni, – papildināja Ilga no Gulbenes, piebilstot, ka autobusu pasažieriem šī kafejnīca patīk.


03.05.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px