Nelielā ģimenes saimniecībā “Gabieži” saimnieko jau vairākās paaudzēs, kas par savām mājām sauc mežu un tīrumu ieskautu dzimtas viensētu Kalsnavas pagastā.
Pavasaris "Gabiežos" ir aktīvs laiks, kad turpinās zemes apstrādes darbi un sākusies jaunā sparģeļu sezona. Sparģeļi ir pavisam nesens jauno saimnieku pieņemts izaicinājums.
Zemnieku saimniecības "Gabieži" pamatnodarbošanās ir lopkopība. Saimniecībā ir slaucamo govju ganāmpulks, Merino aitas. Jau daudzus gadus te audzē bioloģiskos kartupeļus cietei, sparģeļi aug trešo gadu, bet ķirbji tiks stādīti otro gadu. Šopavasar daļu tīrumu aizņems arī sīpoli – dzeltenie un sarkanie.
Zemnieku saimniecība "Gabieži" ir bioloģiski sertificēta kopš 2013. gada.
Lai arī saimniekošana ar bioloģiskajām metodēm prasa zināšanas, tas tiek darīts aiz pārliecības, ka ne tikai pašu galdā jāliek viss labākais un veselīgākais – tas jāpiedāvā arī citiem.
Kopš ZS "Gabieži" saimniekot sācis jaunais lauksaimnieks Jānis Sinkēvičs, viņš kopā ar ģimeni meklē iespējas, lai pievērstos arī netradicionālākas kultūras – sparģeļu – audzēšanai, kuru sezona sākas pavasarī.
Saņemot finansiālu atbalstu pasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai", iegādāta nepieciešamā tehnika, kas palīdzēs darbus veikt raitāk un efektīvāk, iegādāti apstrādes agregāti un labturību uzlabojošas iekārtas. Saimniecībā, piesaistot fondu līdzekļus, iegādāta arī pilienlaistīšanas iekārta, kas pagājušajā vasarā ir lieti noderējusi.
Pirms trim gadiem iestādītie sparģeļi jau dod pirmo nopietno ražu, kas pamazām nonāk pie klientiem.
– Lai papildinātu pieejamo vietējo produktu klāstu, kopš 2021. gada bioloģiski audzējam arī dažādu šķirņu sparģeļus. Tie iestādīti 0,7 ha platībā. Sparģeļu sezona jau ir sākusies. Vēl gan jāpārdzīvo salnas, bet pēc tam jau atkal dzinumi būs, jo sparģeļi ir pārcietuši ziemu un pavasarī spraucas laukā no zemes. Nu jau arī uzsākusies aktīva ķirbju stādiņu audzēšana, lai pēc mēneša tos varētu stādīt uz lauka, un rudenī oranžās, cepamo ķirbju ogas priecētu gan pašus, gan pircējus ar savu košo izskatu, gan iepriecinātu gardēžus ar lielisku garšu, – stāsta Jānis Sinkēvičs.
Pirmie vitamīniem bagātie gardumi tika nogaršoti jau pagājušajā gadā. 2023. gadā, kad darbojās mājas kafejnīcu dienas "MadonĒšana", "Gabiežos" tika atvērta kafejnīca "Sparģelītis", kur piedāvāja nogaršot visu, kas nācis no pašu saimniecības – krēmīgo sparģeļu biezzupu, pašaudzētas teļa gaļas sautējumu ar ķiršiem un jaunajiem kartupelīšiem, bet desertā – gaisīgo Pavlova kūku ar lauku putukrējumu un ogām. Latvijas laikā celtā kūtī varēja apskatīt gotiņas un aitiņas, izstaigāt sparģeļu lauku un saņemt atbildes uz jautājumiem par to stādīšanu un kopšanu. Tika dota iespēja pašiem izmēģināt sparģeļa nogriešanu un baudīšanu tieši no dobes.
"Gabiežu" bioloģiskos sparģeļus var nogaršot arī Jaunkalsnavā kafejnīcā "Brēve".
Lai tiktu pie bio sparģeļiem, iepriekš piesakoties, var braukt uz saimniecību Kalsnavas pagastā un lasīt pats. Ir arī iespēja pieteikties uz piegādi maršrutā Madona, Jēkabpils, Pļaviņas, Aizkraukle, Lielvārde, Ikšķile, Ogre, Salaspils, Rīga, Āgenskalns, Mārupe.
10.05.2024.