AS „Cesvaines piens" piedalās starptautiskajā vispasaules pārtikas izstādē SIAL Parīzē.
AS „Cesvaines piens" piedalās starptautiskajā vispasaules pārtikas izstādē SIAL Parīzē.
Izstāde norisinās no 19. līdz 23. oktobrim Francijas galvaspilsētā Parīzē. Šādu lēmumu uzņēmuma vadība un „Cesvaines piena" loģistikas un eksporta stratēģijas nodrošinātājs – AS „Siera nams" – pieņēma, izvērtējot piena ražošanas un pārstrādes krīzes situāciju un uzņēmuma ražošanas un noieta iespējas šajā kontekstā. – Lēmumu, ka AS „Cesvaines piens" jāpiedalās vispasaules izstādē Parīzē, pieņēmām jau pagājušajā gadā, tūlīt pēc veiksmīgās līdzdalības starptautiskajā pārtikas izstādē ANUGA Ķelnē, – norāda AS „Siera nams" padomes priekšsēdētāja Dace Ozola, uzsverot, ka pēc Krievijas embargo iestāšanās augustā un septembrī izstādes nebija prioritāte. – Laikā, kad situācija piena iepirkumā un ražošanas noietā mainījās pa stundai katru dienu, visi spēki tika koncentrēti situācijas monitorēšanai un ātru lēmumu pieņemšanai, kur būtiska bija katra nianse, ko nedrīkstējām atļauties palaist garām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.10.2014.
Autore: IVETA BALODE