Ir grūti iedomāties, ar ko ikdienā varētu pārsteigt sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums. Daudzi ir mielojušies mājīgās koka guļbūvēs, augsta līmeņa restorānos, nostalģiju uzdzenošās padomju laika ēdnīcās ar pieskaņotu ēdienkarti un alumīnija dakšiņām, taču divstāvu satiksmes autobusā ierīkotu picēriju droši vien ne katrs no mums spēs iedomāties, kur nu vēl tādā pabūt.
Nu jau otro gadu šādu iespēju visiem picu cienītājiem piedāvā enerģiskais lubānietis Māris Kukurāns, kas Lubānā, līdzās bāram „Krasc", noparkojis sarkanu no Lielbritānijas atvestu divstāvu autobusu – tieši tādu pašu, kādu pierasts dzīvē vai televīzijā redzēt ripojam Londonas ielās, un ierīkojis tajā ēstuvi. Šonedēļ tajā paviesojās arī „Stars".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto