Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Pavasari sagaida ar “otro elpu”

Redakcija

Autors • 13.03.2010.

Pavasari sagaida ar “otro elpu”
Burtu lielums

SIA "Dino & R" mazlietoto preču veikals Madonā darba atsākšanai pēc remonta izvēlējies martu, ko uzskata par atmodas laiku. Ar domu, ka vecais nams, kas pagājušā gada rudenī pārcieta fizisku satricinājumu, dzīvos ilgi, bet veikalā piedāvātās jaunās un mazlietotās preces būs cilvēkiem vajadzīgas.

Tagad – ar citu skatu uz notikušo

– Nav sliktuma bez labuma. Veikala telpas bija tādas, kā jau vecā mājā. Varbūt vēl nebūtu steigušies ko pielabot, ja ne smagais kravas auto neietriektos mūsu veikalā. Pirmajā brīdī šķita – viss, cauri, vairs nekā nav. Tagad visu bojāto un veco esam atjaunojuši, devuši veikala telpām svaigumu, gaišumu, otro elpu, – uzsver veikala īpašniece, SIA "Dino & R" vadītāja Alla Svečikova. Viņasprāt, viss, kas notiek, notiek uz labu, jo paveras atjaunošanas iespējas.

Būs cilvēki, kas vēl atceras pagājušā gada 28. septembri Madonā, kad notika kas neaptverams – veikalā Raiņa ielā 10 iebrauca smagā automašīna. Likās, ka sabruks visa māja, bet labi, ka nesabruka un, galvenais, ka necieta cilvēki. Veikala saimniece Alla Svečikova tobrīd atradās Anglijā, kurp bija devusies pastrādāt.

– Darba laikā telefonus nevar lietot, bet, kad pārtraukumā apskatījos displejā, ieraudzīju, ka ir 50 neatbildētu zvanu no Latvijas. Nesapratu, kas noticis. Visi gribēja vēstīt par smagā auto iebraukšanu veikalā. Šo prātam neaptveramo ziņu uzņēmu vēsā angļu mierā, jo pa gabalu jau neko nevar palīdzēt. Svarīgākais bija tas, ka man pateica, ka neviens negadījumā nav cietis. Kad atgriezos mājās, nokārtoju visus dokumentus, ko vajadzēja iesniegt apdrošināšanas sabiedrībai, jo sapratu, ka neviens cits manā vietā to nedarīs.

Māja nesabruka, veikals atjaunots

Tas, ka automašīna bija apdrošināta, bija liela priekšrocība, jo ar AAS ‘'Balta" starpniecību atlīdzināja mājas īpašniekiem nodarītos zaudējumus.

– Mājas remontu veica SIA "Heta būve", un nu pat ne tik vērīga acs novērtēs to, kas ir mainījies uz labo pusi. Es jau tagad spēju pajokot, ka varējām nevilkt mašīnu laukā, bet pārdot biļetes uz "apskates vietu" (līdzīgi kā meteorīta gadījumā), – domās dalās īpašniece Alla Svečikova.

– Manā veikalā vienmēr ir bijis moto, lai ir lēti un labi. Kā jau ekonomikas lejupslīdes laikā, cilvēki arī meklē ko lētāku. Te ir jaunas un mazlietotas elektropreces un apģērbs. Veikalam ir savs klientu loks, un sagādājam to, ko cilvēki prasa. Daudzi joprojām pērk piena dzesētājus, izvēlas mazlietotus ledusskapjus, saldētavas u. c. Pensionāriem sadzīves tehniku piegādājam par velti. Jāiet pretī saviem klientiem, – par to ir pārliecināta veikala īpašniece.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px