Zelta medaļa "Atbildīgākais uzņēmums vides jautājumos 2011" un sudraba medaļa "Līdzdalība sabiedrībai būtiskos jautājumos 2011" ir apbalvojumi, ko a/s "Lazdonas piensaimnieks" saņēma konkursā "Zaļās karotītes produktu parāde 2011".
Laureātiem medaļas pasniedza izstādes "Riga Food 2011" oficiālās atklāšanas ceremonijas laikā 7. septembrī, kur uzņēmumu pārstāvēja a/s "Lazdonas piensaimnieks" izpilddirektore Solvita Dreimane un realizācijas daļas vadītāja Helēna Krūmiņa.
Zelta medaļa "Atbildīgākais uzņēmums vides jautājumos" lazdoniešiem ir piešķirta par piena produktu ražošanas atlikumu pārstrādi biohumusā, ko tālāk izmanto mazdārziņu auglībai. Biezpiena suliņas šogad nonāk arī pārstrādei bioenerģijā.
"Lazdonas piensaimnieks" saņēma sudraba medaļu nominācijā "Līdzdalība sabiedrībai būtiskos jautājumos" arī pagājušajā gadā. Uzņēmums regulāri piedalās visos "Zaļās karotītes" rīkotajos pasākumos un izstādēs, popularizējot kvalitatīvus piena produktus un "Zelta kolekciju". Arī "Siera kluba" valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova telefonsarunā pauda gandarījumu par "Lazdonas piensaimnieka" līdzdalību biedrības rīkotajos "Siera svētkos", kā arī ķimeņu siera karaļa kroņa slavas spodrināšanu. Šogad uzņēmums izvirzīts vērtēšanai konkursā "Sējējs 2011" grupā "Gada attīstības projekts pārtikas ražošanā".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.09.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto no arhīva