Pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, valstī iestājoties ārkārtējai situācijai, spēkā ir noteikums, ka ēdināšanas uzņēmumi slēgti apmeklētājiem, bet ēdienu drīkst izsniegt tikai līdzņemšanai.
Aptaujāju ēdināšanas uzņēmumu īpašniekus, vēloties uzzināt, kā šī situācija ietekmē viņu darbību.
"Jāpārdzīvo!"
Tā telefonsarunā sacīja SIA "Ģimenes sēta" struktūrvienības – kafejnīcas "Stūrītis" – vadītāja Sinda Solovjeva: – Jūtamies kā paralizēti, nekā laba tur nav. Ēdienu līdzņemšanai dodam, bet tas nav tas, kas ir mūsu ikdiena. Cilvēki vēlas aiziet pusdienās, paēst, pasēdēt, atpūsties. Tas nav variants – ņemt līdzi un ēst. Tad jau tikpat labi pusdienas var paņemt uz darbu no mājām un ēst. Iepriekš no "Stūrīša" pusdienas daudz nepasūtīja, jo esam tā kā bistro tipa uzņēmums, kur ir sava ēdienkarte, firmas ēdieni, viens no tiem – pankūkas. Arī pasūtījumus ietekmē šī situācija, liekas, ka viss ir apstājies. Protams, pankūkas arī ņem līdznešanai, bet vairāk tagad iznāk gatavot otros ēdienus. Daudzi vispār nenāk, arī cilvēki īsti nezina, ko var, ko nevar atļauties. Protams, iespēju robežās pasūtījumus pieņemam un gatavojam. Cenšamies izmantot to, ko mums atļauj, un līdzi var ēdienu pārdot. Var pasūtīt gan uzkodu plates, gan mazās "mini viesībiņas".
Ko varējām, to samazinājām – gan darbalaiku (strādājam līdz pulksten 16), gan darbinieku skaitu. Domāju, ka arī pēc 6. decembra valstī saistībā ar "Covid-19" ierobežojumiem nekas nemainīsies uz labo pusi. Tas nozīmē, ka būs kaut kā jāizdzīvo un jāpārziemo. Kad šopavasar pandēmijas pirmais vilnis pārgāja, kaut kā izķepurojāmies, vasara jau likās fantastiska, bet tagad vēl – nākamais sitiens. Tas, domāju, mūs atsitīs uz ilgāku laiku.
"Ārkārtējā situācija ietekmē paradumus"
Tā secināja SIA "Šlāgeris" krodziņa "Šlāgeris" un beķerejas īpašnieks Haralds Pūce, stāstot, ka cilvēki zina, ka nedrīkst doties pusdienās klātienē, var tikai ēdienu pirkt līdzņemšanai. Līdz ar to daudzi labāk izvēlas gatavot mājās. Viņš atzina: – Situācija ir izaicinājums, jo ir jāuzmin, cik un ko gatavot. Pamazām piešaujamies, un tāds grūts laiks tagad ir visiem. Tik slikti jau nav, jo mums tomēr atļauj strādāt. Klienti mūs nepamet, pusdienlaiks joprojām ir, un nevar sūdzēties, jo ir, kas pusdienu iepakojumus pērk līdzņemšanai uz darbu vai mājām. Tiesa, laikā, kad pasākumi ir ierobežoti, nav lielu pasūtījumu, tikai mazie – privātie.
Pārskatījām beķerejas sortimentu – cik daudz un ko cept, jo vecāko klašu skolēni, kas ir mūsu bulciņu aktīvākie patērētāji, tagad dzīvo mājās, mācās attālināti, arī ēd mājās. Cik nu pasūtījumu ir, tik ir.
Grūti prognozēt situācijas atrisinājumu, bet, manuprāt, ārkārtējā situācija pēc mēneša vēl nebeigsies. Decembris citreiz bija svētku laiks, bet cilvēki kļūst taupīgāki, ēdienu vairāk gatavo mājās. Paradumi mainās, un šī situācija daudzus pamudina izcept kādu pīrāgu, picu vai plātsmaizi pašam mājās. Tas, protams, neattīsta mūsu biznesu, bet ģimenēm ir ieteicami.
20.11.2020.