„Madonas alus" šobrīd piedalās LEADER projektu konkursā ar projektu „Alus kvalitātes uzlabošana, ieviešot jaunu ražošanas tehnoloģiju SIA „Madonas alus"". Projekta attiecināmās izmaksas – 50 000 eiro, publiskais finansējums – 30 000 eiro, atbalsta intensitāte – 60%. Projekta mērķis ir uzstādīt „Madonas alus" ražotnē jaunas alus ražošanas tehnoloģiskās iekārtas, kas ļautu ievērojami paaugstināt produkta kvalitāti un optimizēt ražošanas procesu.
Kā pastāsta „Madonas alus" īpašnieki, ar esošajām iekārtām bijis ļoti grūti noturēt nemainīgi labu kvalitāti. Ne alus garšas (darītā alus receptes paliks nemainīgas), bet uzglabāšanas ziņā, jo mūsdienu prasībām atbilstošu kvalitatīvu miestiņu var panākt tikai ar tīrību. „Alus ražošanā tīrības pamatnoteikums ir kvalitatīvs metāls, kas turklāt arī ir kvalitatīvi sametināts. Ar laiku jebkurā materiālā izveidojas poras, tajās sakrājas baktērijas, kas kvalitāti var ietekmēt negatīvi. Metāls arī dilst ar katru mazgāšanas reizi. Līdz ar to, kā it viss, iekārtas savu laiku pamazām nokalpo," atzīst „Madonas alus".
Šobrīd norisinās veco iekārtu demontāža, lai varētu uzstādīt jaunu tehnoloģisko iekārtu komplektu alus ražošanai, ko turklāt izgatavo vietējais Latvijas uzņēmums. Alus cienītājiem nav pamata satraukumam – „Madonas alus" ir savārīts ar rezervi, lai to varētu iegādāties arī remontdarbu laikā.
Jāpiebilst, ka nupat, 3. februārī, Rīgā tika godināti alus nozares veiksminieki un izcelti pagājušās sezonas sasniegumi – jau septīto reizi norisinājās „Latvijas Alus gada balva". Nominācijā „Gada jaunums, spilgtākais notikums nozarē" Atzinības rakstu žūrija piešķīra SIA „Madonas alus" par zaļo ideju saistībā ar bišu alus zīmolu „Beeer".
09.02.2018.