Kopš šīs nedēļas z/s "Cepļi" veikalā "Lauku labumi" Madonā var sasmaržot arī pīrādziņu, bulciņu un plātsmaižu saldo un garšas kārpiņas kutinošo aromātu, jo te darbu uzsākusi konditorejas izstrādājumu mājražošanas ceptuve.
Kā pastāstīja veikala īpašniece, Kalsnavas pagasta z/s "Cepļi" saimniece Lilija Ivanova, veikala produkcijas klāstā būs vietējā mājražošanā tapušie speķa pīrāgi, ābolu, biezpiena plātsmaizes, dažādas bulciņas, cepumi. Šos izstrādājumus varēs gan nopirkt veikalā, gan pasūtīt svētku galdam.
– Iepriekš mūsu veikalā bija nopērkama Bērzaunes pagasta z/s "Līcieši" un Ērgļu "Kores konditorejas" produkcija, bet tagad būs pašiem savi gardumi. Galvenais, ka daudzas izejvielas mīklai nāks no "Lauku labumiem" – sviests, piens, biezpiens, krējums, pīrāgu pildījumam – speķis, arī āboli, rabarberi u. c. Jānopērk tikai milti, raugs, garšvielas. Ar laiku ceram rast iespēju izmantot arī savus miltus.
Veikala īpašniece pamatoja, kāpēc nedrīkst apstāties attīstībā, bet visu laiku jādomā kas jauns, jāīsteno arvien jaunas idejas: – Rit pirmais gads, kopš darbojas veikals "Lauku labumi", bet ar to vairs pircēju nevar pārsteigt, ka mums ir lauku piens, sviests, krējums, siers, biezpiens, gaļas kulinārijas izstrādājumi, dārzeņi, medus, jo zemnieku veikalu kļūst arvien vairāk. Pircējs meklē allaž ko jaunu. Jaunums gardēžiem ir arī Aronas pagasta z/s "Vikšeri" divu veidu kazas piena siers. Ceram, ka mūsu pīrāgi un bulciņas garšos, jo tie būs ar savu "rozīnīti". Būs iespēja nobaudīt arī glāzi zāļu tējas.
Konditore Judīte Ezerkalne savulaik ir beigusi Jāņmuižas skolu, ieguvusi pavāres-konditores specialitāti, un tagad viņai ir iespēja likt lietā prasmes – cept tā, kā mājās.
– Negribas, lai būtu kā lielajās ceptuvēs, gribam, lai būtu kā mājās, kur katrs cepumiņš ir ar rokām apmīļots. Tādas iespējas sniedz mājražošana, kad cepšana nav kā konveijers, bet jārēķinās ar to daudzumu, ko veikalā var izpirkt dienas laikā, ko pasūta, – raksturoja Lilija Ivanova. Daļa lauku labumu un tagad arī konditorejas izstrādājumu tiks vesta arī uz Rīgu, kur zaļajos tirdziņos jau ir savi klienti. Rīgā ir arī cits apgrozījums.
Judīte stāsta, ka dzīves laikā nācies strādāt dažādus darbus; un tikai pirms 20 gadiem strādājusi konditorejas izstrādājumu ceptuvē Madonā. Šis laiks palicis atmiņā ar agro celšanos divos, trijos naktī, lai rītā jau pircējiem būtu svaigi konditorejas izstrādājumi. Viņa cer, ka tagad būs mierīgāks režīms, kaut gan pirmie pasūtījumi jau ir, un tiem, protams, jābūt gataviem laikā.
– Pagaidām vēl ir jāpiešaujas gan pie izejvielām, gan plīts. Prieks par to, ka mīkla labi rūgst, bet cepšana citiem – tā ir liela atbildība, – sacīja Judīte Ezerkalne. Viņa ceps ne tikai rauga mīklas izstrādājumus, bet arī smilšu mīklas cepumus, plātsmaizes, domā paeksperimentēt, lai saprastu, kas ir tas, ko "izķer" pat no pannas.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto