Ja mētrēnietis Jānis Jaško ar e-pasta vēstuli nebūtu pastāstījis par uzņēmumu "Bimil" un tā jaunradīto produktu savā laboratorijā, nudien, nevarētu iedomāties, ka Mētrienā kas tāds ir iespējams. SIA "Bimil" ir dibināta Mētrienā pirms diviem gadiem, un to dibināja brāļi Gatis un Jānis Jaško, kas savās vecāku mājās ir izveidojuši laboratoriju, kur top uztura bagātinātājs.
Gatis, atvaļināts armijas virsnieks, jau pirms kāda laika pievērsās uzņēmējdarbībai un tagad ir SIA "Bimil" vadītājs, bet Jānis ir biologs, topošais zinātnieks un uztura bagātinātāja "Synbutyr" autors, SIA "Bimil" ražošanas vadītājs. Jānis turpina studijas doktorantūrā Lauksaimniecības universitātē Jelgavā, pēta biogāzes ieguves tehnoloģijas lauksaimniecībā. Ik pa laikam kā eksperts viņš piedalās Eiropas Komisijā Briselē, kas vērtē zinātnes un pētniecības projektus, ko iesūta no visām dalībvalstīm.
Jānis Jaško, jau mācoties Madonas Valsts ģimnāzijā, guva sasniegumus valsts un pasaules olimpiādēs. Pēc ģimnāzijas beigšanas ir mācījies Latvijas Universitātē, kur ieguvis bakalaura grādu bioloģijā. Bakalaura darbs bija saistīts ar pārtikas mikrobioloģiju, kur tika pētīti dažādi jogurti un baktērijas. Tas arī mudināja pētījumus turpināt, līdz radīts jauns produkts – uztura bagātinātājs "Synbutyr", ko nu jau var iegādāties arī aptiekās. Mūsu saruna ar Jāni Jaško norisinājās Mētrienā, iepazīstoties ar laboratoriju, kas ir iekārtota, piesaistot ERAF fondus projektam "SIA "Bimil" funkcionālās pārtikas produktu pētniecības un ražošanas tehnoloģiju izstrādes centra izveide".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto