Daudzi madonieši un novada iedzīvotāji, kas bija iecienījuši PKS "Straupe" veikalu Madonā, Poruka ielā 3, ir vīlušies, ka kopš 1. janvāra veikals vairs nestrādā.
Kāpēc kopš janvāra veikala Madonā vairs nav, telefonsarunā jautāju PKS "Straupe" tirdzniecības vadītājam Ivo Apenītim. Viņš pastāstīja: – Mēs būtu palikuši Madonā, jo pircēju atsaucība bija laba. Kopumā mūs vairs neapmierināja izdevumu sadaļa, jo līdz Madonai ir arī loģistikas izmaksas, un tās gada beigās sastādīja vismaz 14%. Palielinājās ne tikai degvielas cena, arī elektrības cena, līdz ar to arī izdevumi palielinājās. Mazinājās ieņēmumi, jo sakarā ar "Covid-19" ierobežojumiem cilvēki mazāk pārvietojās, saruka apmeklētāju skaits, mainījās arī paradumi – daudzi izvēlējās iepirkt piena produktus lielveikalā. Līdz ar to gada nogalē tas bija atstājis iespaidu uz rentabilitātes rādītājiem. Savelkot visu kopā, veikals strādāja ar mīnusa zīmi, vairs neatmaksājās turpināt darbu. Ar apgrozījumu vairs nevarējām segt pārdevējām algu. Līdz ar to tika pieņemts lēmums anulēt tirdzniecības vietu Madonā, Poruka ielā 3. Ja kas mainīsies, pastāv iespēja, ka varētu vēl atgriezt veikalu Madonā.
Taujāts par to, kur "Straupes" piensaimnieku produkcija Madonā ir nopērkama, tirdzniecības vadītājs informēja: – Mūsu produktus var meklēt lielveikalā "Rimi", veikalā "Elvi", ar mums sadarbojas SIA "Junge"konditorejas uzņēmums, SIA "Šķeldas".
7.01.2022.