Ar simbolisku atklāšanas lentes pārgriešanu, ziediem, klientu apsveikumiem un laba vēlējumiem 1. oktobrī Madonā, Raiņa ielā 34, durvis vēra jauns skaistumkopšanas salons "Feja".
Lai arī salons ir jauns, tā trīs saimnieces – friziere Dace Borisenkova, manikīra speciāliste Judīte Kaščjuka un kosmētiķe Līga Liepiņa – jau ir pazīstamas, jo iepriekš strādāja skaistumkopšanas sfērā tirdzniecības un atpūtas centrā "Efeja".
Salonam "Feja" izvēlētā sākotnēji atvērtā plānojuma telpa ir ieguvusi pavisam citus veidolus, un klientiem ir sava uzgaidāmā priekštelpa, atpūtas zāle, friziera, manikīra un kosmetologa kabineti saulainos, dzīvespriecīgos toņos. Remonts tika veikts, saskaņojot vēlmes un ieceres ar iespējām, turklāt īsā laikā – trijās nedēļās.
– Paldies meistaram Mārim, ģimenes locekļiem, ikvienam, kas pie mums nāca ar atklātu smaidu un atbalstīja, jo rezultāts ir izdevies tāds, kādu pašas vēlējāmies, – priekā dalījās līdzīpašniece Dace Borisenkova.
Vaicāta, kāpēc salonam izvēlēts tāds nosaukums, Judīte skaidroja: – Tāpēc, ka esam labās fejas, kas spēj ne tikai pārvērst sievietes izskatu, bet arī uzlabot garastāvokli. No mums klientes aiziet starojošas, jo bieži vien sevis palutināšana bija tas, kas vajadzīgs. Te var atpūsties no dzīves steigas un mirkli veltīt tikai sev.
– Pozitīvās enerģijas plūsma un apmaiņa ir abpusēja, un tieši tāpēc arī esam šeit, savā skaistumkopšanas salonā, jo mums ir tik labi klienti. Bez uzticamajiem klientiem mēs nebūtu šeit, jo viņu pozitīvās atsauksmes un labvēlīgā attieksme rosināja un iedrošināja sākt savu saimniecisko darbību. Turklāt iepriecina tas, ka klienti seko mūsu gaitām un jau zina, kurp kopš oktobra ir jādodas, – sarunā atklāja Dace. Viņas frizieres darba stāžs ir 10 gadu, un sagadījies, ka dāvana šajā jubilejā ir savs salons. Šķiet neticami, kad Dace stāsta, ka viņa apguvusi veterinārārsta specialitāti, tikai tālākās dzīves laikā izvēlējusies kļūt par frizieri, kas arī izdevies.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.10.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto