Mārcienas pagastā "Priežu aptiekas" filiāle darbojas jau sešus gadus. Taču kopš 21. janvāra tā Mārcienā ir vērusi durvis jaunās telpās, kas atrodas Mārcienas pagasta pārvaldes ēkas pirmajā stāvā.
Par "Priežu aptiekas" Mārcienas filiāles jauno mājvietu filiāles vadītāja Aija Sirsniņa ir gandarīta: – Tas viss ir noticis, pateicoties Mārcienas pagasta iedzīvotājiem, kuri savāca parakstus, lai aptiekas filiālei atrastu citas telpas, kur būtu uzlaboti darba apstākļi, un pašvaldībai. Mārcienas pagasta pārvalde bija atsaucīga, atbilstīgi prasībām izremontēja divas telpas – noliktavai un tirdzniecībai, ko tagad aptieka īrē. Filiāle darbojas četras dienas nedēļā – pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās (iepriekš pirmdienas bija brīvas) līdz pēcpusdienai. Ziemā filiāles īrētajās vecajās telpās Parka ielā 1a bija grūtības ar apkuri (temperatūra bija zema, ziemā nereti tikai plus 6 grādi). Tagad apstākļi ir komfortabli, līdz ar siltumu uzlabojies arī mikro-klimats. Arī iedzīvotāji teic, ka ir patīkamāk apmeklēt aptieku, kur ir silts, nevis jādrebinās, preču izvietojums kļuvis pārskatāmāks, jo viss medikamentu sortiments atrodas tuvāk skatienam.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.01.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto