Līdz šim nevarējām iedomāties, ka Latvijā par degvielu var norēķināties kādā citā valūtā, kā vien latos. Jau kopš pērnā gada nogales a/s "VIRŠI A" degvielas uzpildes stacijās, tostarp arī DUS Liezēres pagastā, nebūtu problēmu samaksāt par automašīnas bākā ielieto degvielu arī ar eiro un dolāriem, kas ir ejošākā valūta.
Klientu servisa uzlabošanai
Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, a/s "VIRŠI-A", noslēdzis pērn uzsākto attīstības projektu, kura ietvaros visās tīkla degvielas uzpildes stacijās (DUS), arī Liezēres pagastā ir uzstādīta jauna kases sistēma, kas būtiski uzlabos klientu servisu. Projektā līdz šim ieguldītās investīcijas veido aptuveni 200 tūkstošus latu, un tas ir pēdējā laika apjomīgākais informācijas tehnoloģiju projekts, ko īstenojis tirgotājs.
Kā novērtē Jānis Riekstiņš, a/s "VIRŠI-A" valdes priekšsēdētājs, jaunās kases sistēmas ieviešana ir būtisks priekšnosacījums uzņēmuma tālākajai attīstībai: – Jau paveiktais ļaus uzlabot klientu servisu un strādāt pie jauniem, klientiem svarīgiem un nepieciešamiem pakalpojumiem, kurus ar iepriekšējo kases sistēmu ieviest un attīstīt nebija iespējams. Jaunās kases sistēmas uzstādīšana pilnībā visās DUS tika pabeigta 2009. gada decembrī, tādēļ tagad, kad jau vairāk nekā mēnesi esam strādājuši testa režīmā, varam teikt, ka ieviestie pakalpojumi darbojas un ir sevi attaisnojuši.
Jau šobrīd noris arī jaunu sistēmas funkciju ieviešana un uzņēmumam ir skaidrs, pie kādiem jaunumiem tiks strādāts tuvākajā laikā. Jaunā kase ir tikai platforma tālākai pakalpojumu uzlabošanai.
Strādāt kļuvis vieglāk
– Mūsu degvielas uzpildes stacijā Madonas novada Liezēres pagasta "Ceļmalās" sistēmu apmainīja pagājušā gada septembra sēkumā, bet, sākot no jūnija līdz pat novembrim, kases sistēmas maiņa tika veikta visos 32 "VIRŠI-A" benzīntankos Latvijā. Notikusi ne tikai kases sistēmas uzlabošana, mainīta ir gan tirdzniecības, gan preču pieņemšanas sistēma, uzlabojot tehnoloģijas. Līdz ar to uzlabojusies arī klientu apkalpošana, atvieglots darbs gan operatoriem, gan man pašai strādāt kļuvis vieglāk, – stāsta a/s "VIRŠI-A" DUS "Liezēre" vadītāja Iveta Larionova.
Uz jautājumu par to, kā notika personāla apmācība, Iveta Larionova atbild: – Mēs braucām uz Aizkraukli uz biroju, kur apmeklējām apmācības klasi, apguvām jauno sistēmu. Braucām arī uz mūsu uzņēmuma degvielas uzpildes staciju Smiltenē, skatījāmies un mācījāmies, kā darbojas jaunā sistēma. Vēl mums ir iedotas arī mācību grāmatas, kur ieskatīties nepieciešamības gadījumā. Man patīk tas, ka vieglāk kļuvis strādāt arī mums.
"VIRŠI-A" degvielas uzpildes stacijā Liezērē jau no pašiem pirmsākumiem strādā pieci darbinieki. Kopā ar vadītāju Ivetu Larionovu ir operatores Inga Kozlovska, Silvija Spirģe un Inese Isačenko, apkalpotāja Dzintra Zviedre. Tagad viņu darbā ir ienākušas jaunākās tehnoloģijas.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 30.01.2010.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto