Ziņu, ka Madonā atvērta jauna kafejnīca, nudien, nevar laist gar ausīm. Tā jāielāgo kaut tāpēc, ka esošo krodziņu darba laiks mūsu pilsētā ir stipri ierobežots un rīta kafiju Madonā līdz šim varēja baudīt vien mājās vai darbavietā.
Parka kafejnīcu lielceļa malā (Rūpniecības un Gaujas ielu krustojumā) vada cesvainiete Ilga Holste, viņa sarunām ir nevaļīga, jo tērzēšanai brīvbrīža vienkārši nav. Vietas darba laiks ir no pulksten 10 līdz pēdējam apmeklētājam, itin drīz krodziņš būs vaļā jau pulksten 8. – Strādājam līdz 12 naktī, arī vakara stundās piedāvājam siltu ēdienu, – uzsver vadītāja. – Mums ir izcila kafija (vienīgais šāda veida kafijas automāts Latvijā), izsniedzam kafiju līdznešanai, jo ir kafijas trauciņi, kurus var paņemt un doties ceļā.
Interjers radīts jūrnieku stilā. Telpa veidota kā stilizēts kuģis divos stāvos ar dekoratīvām trosēm un mastiem, mucām un glābšanas laiviņu. Virs galvām ir kaijas, un vērīgs apmeklētājs pamanīs arī omulīgas žurciņas. – Mums, Madonas rajonā, jūras nedaudz pietrūkst, – aizdomājas Ilga Holste. – Jūru mēs ļoti mīlam, tad nu te dota tāda Vidzemes mazā jūras sajūta.
Tā kā kafejnīcas nosaukums vēl īsti nav pieņemts, personāls gaida idejas, lai varētu izvēlēties labāko.
Durvis kafejnīca vēra 22. septembrī, „izkārām balonus un gaidījām, kas notiks". – Notika labākais – pirmie apmeklētāji bija divi vīrieši, – smej Ilga Holste. – Un tas ir uz izdošanos!
Kolektīvā šobrīd ir divpadsmit darbinieki, „virtuvē strādājam deviņas un vēl meklējam jaunus darbiniekus". – Mikroviļņu krāsnij sakām „nē", pasniedzam tikai svaigi sagatavotus ēdienus, – uzsver vadītāja. – Mums ir laba plīts, kur var cept, sautēt, grilēt, vārīt (otra tāda vēl ir jaunajā Cesvaines vidusskolā). Meitenēm ir sertifikāti, izglītība pavārmākslā un prakse; mūsu vidū ir arī pedagogi. Kopumā esam gados jauna komanda – azartiska, čakla, izdarīga.
Kad ierunājamies par ēdienkarti, Ilga Holste rāda piedāvājumu: zandarts folijā, zandarts sierā, grilēts lasis, cepta heka fileja, Kapteiņa pusdienas, Bocmaņa pusdienas, Matroža pusdienas, zivju sautējums…
– Gribējām piedāvāt vairāk ēdienu no zivīm, bet ziniet, zivis izvēlas salīdzinoši maz, – izbrīnu pauž vadītāja. – Strādājam, lai cilvēki būtu apmierināti, lai ir kvalitāte un sastrēgumstundās – arī temps. Tieši tāpēc pusdienlaikā izliekam karsto leti.
Pie galdiņiem abos stāvos var apsēsties 30 cilvēku. Kafejnīcā ir arī banketzāle un pirts. Banketzālei ir atsevišķa ieeja, tajā var pulcēties 20 cilvēku. – Starp citu, pa šīm dienām, kamēr strādājam, banketzāli rezervējuši jau uz decembri, – cilvēku interesi par jauno vietu neslēpj vadītāja. – Banketzālē ir arī karaokes iekārta, zvana poga bārmeņa izsaukšanai.
– Ļoti laba aura, gaume un mūzika, – tā par kafejnīcu liecina apmeklētāji.
– Mūzika mums tiešām ir super, – piekrīt Ilga Holste. – Ir uzstādīta kvalitatīva iekārta, iespējams, ar laiku organizēsim dzīvās mūzikas vakarus. Jau pirmajā dienā bija kopības izjūta: dejas tika dejotas abos stāvos, visi atnākušie bija tik atvērti un jauki.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto