Pagājušā gada 19. decembrī Madonā durvis vēra SIA "Dzelmes I. D." gaļas nams "Dzelmēni". Jaunajā veikalā var iegādāties gan svaigu gaļu, gan tās produkciju, gan zivis un dārzeņus.
Ar gaļas nama "Dzelmēni" plašo piedāvājumu cilvēki Madonā jau ir iepazinušies, bet daudziem tas ir jaunums.
SIA "Dzelmes I. D." ir uzņēmums, kas darbojas trešo gadu. Produkcijas klāsts, ko piegādā Madonas tirgotavā, tagad ir paplašinājies un pārskatāmi izvietots jaunajās vitrīnās. Tirdzniecības vieta ir arī Alūksnē.
Uzņēmuma vadītāja, valdes locekle Irēna Diča pastāstīja, ka lēmums par veikala atvēršanu Madonas centrā tapa vairāku apsvērumu iespaidā: – Galvenais bija tas, lai cilvēkiem pēc darba būtu iespēja nopirkt svaigu gaļu un zivis, jo tirgotava strādā tikai līdz pēcpusdienai. Te, veikalā, mums ir pavisam cits darbalaiks, arī citi klienti, un mēs strādājam ar katru individuāli. Ideju par gaļas namu noskatījāmies Jēkabpilī. No Jēkabpils rajona "Viesuļiem" sagādājam svaigo gaļu, subproduktus.
Mājputnus – pīles, zosis, tītarus, vistas – vedam no z/s "Zvirbulīši". Kūpināto produkciju piegādā z/s "Rubeņi" un uzņēmums "Nākotne". Līdakas, plaužus un zandartus veikalam sagādā saimniecība Lubānā, stores un karpas audzē firma "Oskars" Secē. Kūpinātās zivis izvēlamies no SIA "Mauriņi-S". Kolosālus skābētus kāpostus piegādā Alūksnes rajona saimniecība "Bērzzemnieki". Dārzeņu piegādē jau divus gadus izveidojusies sadarbība ar z/s "Galiņi", bet pagaidām tos pievedam no airumtirdzniecības uzņēmuma.
Interesējoties par pirktspēju un cenām, veikala īpašniece Irēna Diča dalījās novērojumos: – Spriežot pēc tā, kā iepirkās, gatavojoties Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanai, daudzi izvēlējās dārgāko – tītarus, karbonādes, cepeša gaļu, lasi, pangasijas fileju, kas pie mums ir triju veidu – dzeltenā, rozā un baltā, karpas.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 03.01.2009.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto