Pārtikas mazumtirdzniecības tīklam "Elvi" pievienojies jauns franšīzes
partneris – SIA "Dagi LV", kas ceturtdien, 28. novembrī, Madonā, Raiņa
ielā 33, atvēra jauno veikalu.
Pēc ilgāka pārtraukuma Raiņa ielā
bija svētki, jo tika atklāts SIA "Dagi LV" veikals "Elvi". SIA "Dagi LV"
atvērts "Elvi" veikals Rīgā, bet Madonā darbu uzsācis otrais šī
uzņēmuma veikals.
– Esam darbarūķi, vietējie Latvijas uzņēmēji. Mums ir mātes uzņēmums "Banderi S.IDE", kas arī atvēris "Elvi" veikalus. Lai varētu ātrāk attīstīties, esam iegādājušies vēl vienu SIA – "Dagi LV". Šis ir "Dagi LV" otrais veikals, pirmais ir Rīgā, Ģertrūdes ielā, bet tādā lielā, kuplā skaitā mums ir 35 veikali visā Latvijā, – iepazīstināja SIA "Dagi LV" valdes priekšsēdētāja Dagnija Spunde.
Viņa piebilda: – "Elvi" veikalu koncepts visā Latvijā ir vienāds – tas ir moderns, gaišs, zaļos toņos, sortiments ir ļoti plašs, cenas – demokrātiskas, jo nepārtraukti notiek cenu monitorings. Tas nozīmē, ka mēs saprotam, ka pircējam ir jāpiedāvā tas, ko viņš var nopirkt. Ļoti lobējam latviešu uzņēmējus, ejam pretim, lai mūsu veikalā būtu Latvijā ražotas preces. Vai tie būtu augļi vai dārzeņi, vai kartupeļi, vai lielie "dzirnavnieki" – tas ir pirmais, ko mēs lobējam. Mūsu koncepts – lokālais veikals ir domāts vietējam, atbalsta vietējo un pārdod vietējo. Ne velti "Elvi" devīze ir "Par savējiem!".
Vaicāta, vai "Elvi" veikalā būs arī Madonas novada uzņēmēju produkcija, viņa atbildēja: – Iespējams, jo ir tā, ka franšīze neslēdz līgumus ar visiem lokālajiem uzņēmumiem, bet ar tiem, kas vēršas pie mums, piedāvājot maizi, sīpolus vai citu, slēdzam līgumu, un mums ir tiesības šo produkciju tirgot. Taču strādājam ļoti individuāli.
Mums nav konkurences ar lielveikaliem, jo esam novērojuši, ka pircējs labprātāk izvēlas mazos veikalus, jo viņš tur nenogurst. Mums ir labi piemēri, piemēram, Druva Saldus novadā, Iecava, kur ir lokālie veikali, pircējs iet pie pārdevēja, izrunājas, izzina, noskaidro, kas jauns un garšīgs veikalā. Madonas veikalā strādā arī iepriekšējās pārdevējas, un komanda ir ļoti laba.
Šeit pat kādreiz pirms veikala "Aibe "ir bijis "Elvi" veikals iepriekšējiem īpašniekiem. Ar franšīzi ir tā – cik esi rūpīgs, kā attiecies pret pircēju. Mums ir diezgan liela pieredze, liela komanda, mēs čubinām savus pircējus, mēs viņos ieklausāmie. Atnāk, piemēram, kundzes gados un stāsta, ka gribas kādu karameli vai zivtiņu, un mēs to sagādājam.
03.12.2019.