Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Atdzimst uzņēmējdarbības izstāde

Redakcija

Autors • 17.12.2013.

Atdzimst uzņēmējdarbības izstāde
Burtu lielums

Pacilātā pirmssvētku noskaņā ar uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju aktīvu piedalīšanos, apmeklētāju interesi un pašdarbības kolektīvu priekšnesumiem Madonā, pilsētas sporta centrā, 14. decembrī noritēja uzņēmējdarbības izstāde tirdziņš "Mūsu uzņēmēji – jūsu Ziemassvētku priekam".

Pagājušajā sestdienā notikušais vērienīgais pasākums Madonā bija kupli apmeklēts, jo izstādē ieradās gandrīz 3000 apmeklētāju. Kā jau iepriekš bija reklamēts, ļaudis nāca gan degustēt, gan iepirkties un rast piepildījumu Ziemassvētku dāvanu maisam. Izstādē ar savu piedāvājumu piedalījās 81 dalībnieks, pārstāvot vietējos ražotājus, uzņēmējus, amatniekus un mājražotājus, biedrības un nodibinājumus, ieskaitot ciemiņus no Igaunijas un Krievijas, kas līdzatvestos roku darinājumus bija izvietojuši atsevišķos stendos.
Izstādes sarīkošanu veicināja Madonas novada pašvaldības iesaistīšanās Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta 2007.-2013. gadam pārrobežu sadarbības projektā "Sociāli ekonomiskās attīstības, biznesa un sadarbības veicināšana pārrobežas reģionos". Tāpēc, atklājot izstādi, uz skatuves kopā ar Madonas novada pašvaldības vadītāju Andreju Ceļapīteru, projekta vadītāju Daci Āriņu tika aicināti partneri –
Pleskavas apgabala uzņēmējdarbības garantiju un attīstības fonda direktore Svetlana Žuravļova un projekta vadītāja Astrīda Org, pārstāvot Viru pašvaldību Igaunijā.
– Manuprāt, septiņus gadus nekas tāds Madonā nav noticis. Mēs mērķtiecīgi gājām uz to, lai uzņēmējdarbības izstādi paceltu jaunā kvalitātē. Projekta ietvaros esam iegādājušies izstādes aprīkojumu, mums ir labi organizatori un – galvenais prieks – atsaucīgi uzņēmēji, kuri grib parādīt mums, pircējiem, savu varēšanu un savu produkciju. Šī izstāde organizēta Ziemassvētku ieskaņā, ir pirmā, bet nākotnē izstādes būs regulāras, ar dažādiem ieganstiem veidotas un pasākumiem bagātinātas. Mums ir vairāk jādomā par to, lai iedzīvotājiem būtu darbs un ienākumi, lai vairāk atbalstām ikvienu aktīvu cilvēku, ražojam savu produkciju, kas aizstātu ievesto, ļaujot nopelnīt, lai varētu dzīvot tepat Latvijā, Madonā, mājās, lai nav jābrauc projām uz ārzemēm, – uzsvēra Andrejs Ceļapīters, atklājot izstādi.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.12.2013.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px