Jau teju mēnesi Madonas viesnīcas ēkā pēc ilgāka laika pārtraukuma durvis atkal vērusi kafejnīca. Jaunās kafejnīcas „Kore" saimnieki ir ērglēnieši – SIA „Kārlis un partneri", kam nu jau 6 gadus Ērgļos pieder viesnīca un kafejnīca, un tieši pieredze ēdināšanas biznesā, kā atzīst paši uzņēmēji, bijusi tā, kas devusi zaļo gaismu jaunam dzīves izaicinājumam – atvērt kafejnīcu šeit, Madonā.
Tas bija agrā pavasarī, kad bijām iegriezušies Madonā un mums nāca Madonas viesnīcas īpašnieku piedāvājums nomāt telpas un izveidot kafejnīcu, – pagājušajā ceturtdienā, kad uz kafejnīcas raudzībām bija saaicināti sadarbības partneri un arī labi draugi, kas ikdienā ir blakus, sarunā ar „Staru" atcerējās SIA „Kārlis un partneri" valdes priekšsēdētāja Maija Ambrēna. – Jā, varētu sacīt, ka tas mums ir tāds ģimenes bizness, jo mana meita Anta Velce ir SIA valdes locekle un Ērgļu viesnīcas direktore. Pieredze pa šiem gadiem, kopš Ērgļos ir atvērta viesnīca un kafejnīca, ir uzkrāta, un mēs sapratām, ka varam pamēģināt spēkus arī kur citur. Mēs ļoti ceram, ka apmeklētājiem šeit patiks, jo pirmās atsauksmes pēc vairāk nekā triju nedēļu darbošanās ir labas. Cilvēki novērtē pārmaiņas, ko ienesusi mūsu kafejnīca. Cik zinu, iepriekšējo kafejnīcu saimnieki te bieži mainījušies. Mēs esam izvirzījuši sev augstu latiņu gan apkalpošanas jomā, gan ēdināšanas pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanā. Kafejnīcu vada ērglēniete Inese Koklačova, kas pieredzi uzkrājusi Ērgļu uzņēmumā un nu var savus spēkus un idejas realizēt Madonā. Komanda ir jauna, varoša. Mums ir brīnišķīgi pavāri, jaukas viesmīles, kas ik dienu rūpējas par apmeklētājiem. Klājam arī svētku galdus. Es esmu mūžīgā optimiste, un man jau šķiet, ka mums visiem, ar mūsu viesu atbalstu klāsies labi. Ļoti vēlamies, lai mūsu kafejnīca kļūst par madoniešu un Madonas viesu iemīļotu vietu, kur tikties, kur mierīgā gaisotnē pārspriest aktualitātes, ikdienu, parunāt par bērniem, par mīlestību. Es domāju, ka mīlestība ir tā, kas dara krāšņāku mūsu dzīvi, un faktiski arī tieši mīlestība uz madoniešiem mūs mudināja šo kafejnīcu izveidot, mīlestība uz tiem cilvēkiem, kas šeit dzīvo, jo tik ļoti atsaucīgus un labestīgus cilvēkus kā šeit ļoti reti kur var sastapt.
Gribu pateikties viesnīcas īpašniekiem par iespēju šeit nomāt telpas, un es lūdzu jūs vērtēt, kā mums te ir iznācis, izteikt atzinumus, – uzrunājot viesus, sacīja Maija Ambrēna.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 13.11.2007.
Autore: BAIBA MIGLONE
AGRA VECKALNIŅA foto