— Vai pie jums jau ir atnākusi Ziemassvētku sajūta, un kas jums pašam būtu lielākā Ziemassvētku dāvana?
Aģis no Lubānas: – Sniega nav, citādi jau noskaņa būtu. Svētki pamazām tuvojas. Parasti tos atzīmējam mājās. Var arī pie draugiem aiziet. Pašam? Labākā dāvana būtu, lai veselība turas, ir darbs un naudiņa makā.
Oksana no Madonas: – Noskaņa pamazām atnāk. Svētki vairs nav tālu. Šobrīd dāvaniņas tiek meklētas. Vēl jau priekšā dažādi tirdziņi. Galvenais, lai būtu labs noskaņojums un lai būtu sniegs un bērniem prieks. Lai Ziemassvētku vecītim dāvanu maiss nebūtu jāvelk pa dubļiem.
Una no Madonas: – Jā, noskaņa jau ir. Pamazām pa vakariem dāvanas tiek saiņotas, māja rotāta. Vēl jau gan laiciņš jāpagaida. Dāvana priekš sevis? Tā vēl šajās dienās top. Katrā ziņā arī par sevi neesmu aizmirsusi.
Gunta no Lazdonas: – Vēl gluži nav. Bet māja ir izrotāta, egle arī. Jāgaida tik paši Ziemassvētki. Vēl arī jāgādā kādas dāvaniņas. Neesmu paspējusi. Dāvana pašai? Domāju, ka tas ir kopābūšanas prieks, kad atbrauc bērni, mazbērni. Tas ir lielākais prieks un dāvana. Pārējais atkarīgs no pašiem.
16.12.2025.