Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ziemassvētku noskaņa

BAIBA MIGLONE

Autors • 01.12.2025.

Burtu lielums

Vai jūsmājās līdz ar Pirmās adventes sveces iedegšanu ir jau ienācis Ziemassvētku noskaņojums?

Līvija no Madonas: – Protams, ka sajūta ir. Noskaņojums arī. Adventa vanadziņa gan vēl nav, bet domāju gādāt. Katru gadu jau ir bijis. Reizēm pati kaut ko uztaisu noskaņai. Žēl, protams, ja sniedziņš nokusīs, bet pērn jau arī svētkos sniega nebija.

Sandra no Madonas: – Jā, svētdien iededzām pirmo svecīti Adventa vainagā. Līdz ar to ar labu noskaņojumu iesācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Ar tādu siltumu un jauku noskaņu ģimenē. Jāsāk tik dāvanas gādāt. Gaidīsim svētkus!

Anna no Madonas: – Vēl jau gan svecīti Adventa vainagā neesmu iedegusi. Svētdien bija Andrejdiena, dedzināju baznīcas svecītes vīra piemiņai, bet gan jau aizdegšu svecīti arī Adventa vainagā. Eglīti gan istabā vairs nepušķoju. Bērni jau lieli, bet mājas pagalmā gan sapošu.

Evita no Mārcienas: – Protams, svecīti jau iededzam, domājam par to, kā māju varētu, svētkus gaidot, izpušķot. Par dāvanām gan vēl nedomāju. Lai nāk tuvāk svētkiem. Svētkus parasti sagaidām ģimenes lokā. Mamma atbrauc ciemos.

02.12.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px