Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ziemassvētku noformējums Madonā

Redakcija

Autors • 09.12.2014.

Burtu lielums

Kā jums patīk šāgada Ziemassvētku noformējums Madonā un lielā svētku egle Saieta laukumā? – jautājām svinīgā pilsētas egles iedegšanas pasākuma dalībniekiem.

Madoniete Ilze: – Šogad pilsēta izskatās ļoti patīkami, un ir parādījušies arī jauni apgaismojuma elementi. Man patīk, kā ir izgaismotas laternas vairākās ielās. Skaista ir arī lielā egle pilsētas centrālajā laukumā, bet jo sevišķi spilgts ir strūklakas izgaismojums. Ļoti piemērots bija arī uzvedums egles iedegšanas pasākumā. Tas ļoti patika mazajiem bērniem un arī pieaugušajiem. Es ar meitiņu uz šejieni nāku katru gadu, un man šķiet, ka šogad pasākums ir izteikti domāts bērniem.

Madonietis Andris: – Pilsēta Ziemassvētku gaidās ir jau izgaismota. Patika arī lielās egles iedegšanas pasākums. Izskatās, ka šogad Ziemassvētku vecītis uz Madonu bija atbraucis no tālākiem ceļiem un pats pasākums pirms egles iedegšanas bija plašāks, un tas saistīja bērnu uzmanību. Krāšņa ir arī strūklaka, kur parādījušies jauni noformējuma elementi, kā, piemēram, sniega bumbas.

Madonietis Vents: – Madona ir izgaismota, un arī lielā egle ir skaista, bet, manuprāt, tajā varētu būt vēl vairāk košu virteņu. Patlaban to varbūt arī pietiek, bet, kāda tā izskatīsies dienas gaismā, to vēl redzēsim. Šogad ļoti skaista ir strūklaka, labi pamanāmi ir jaunie noformējuma elementi zilā krāsā. Mūsu bērniem tā ļoti patika. Vēl ļoti jauki izgaismots ir Madonas kultūras nams un dažas citas vietas pilsētā. Madona vispār pašlaik ir ziemīgi skaista, un Ziemassvētku noskaņa ir jau jūtama.

Madoniete Skaidrīte: – Mums patīk, kā ir noformēta pilsēta, un arī lielā egle ir brīnišķīga, bet strūklaka – vēl krāšņāka. Tas rada svētku noskaņu. Uz egles iedegšanas pasākumu nākam katru gadu. Šogad tas notika vēl interesantāk, mazmeitiņai Justīnei ļoti patika.

Madoniete Edīte: – Pilsēta un Saieta laukums Ziemassvētku noskaņās ir skaisti noformēts. Uz egles iedegšanas pasākumu esmu atnākusi pirmo reizi, un man tas patika.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px