Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Ziemas sagādātās neērtības

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 25.11.2024.

Burtu lielums

Vai jūs jau esat izjutuši pirmās neērtības, ko parasti sagādā ziema un arī atkala uz ielām un trotuāriem?

Ubaidulu no Uzbekistānas: – Cesvainē viss ir normāli, pa ceļiem var braukt un trotuāriem iet. Arī šodien, kaut gan ziņoja par pirmo atkalu, nebija slidens, ietves bija nokaisītas. Izskatās, ka ziemai te ir sagatavojušies, tā nenāk negaidīta. Mums šī ziema Latvijā gan būs tikai pirmā.

Madonietis Mareks: – Šogad ziema pagaidām nav tā jūtama, lielie mīnusi droši vien vēl tikai būs. Pagājušajā gadā ziema, es teiktu, bija par aukstu, laiks bija ne pārāk patīkams. Taču ielas regulāri tika tīrītas un arī trotuāri nokaisīti. Arī šodien, iestājoties atkalai, ietves ir jau nokaisītas.

Madonietis Aivars: – Es pa ietvēm vienmēr staigāju droši. Turklāt Madonā gan ielas, gan ietves katru gadu tiek diezgan labi nokaisītas un iztīrītas. Vismaz tā ir bijis iepriekšējās ziemās un, cerams, būs arī tagad. Taču, domāju, šogad ziema vēl tik ātri neatnāks.

Madoniete Svetlana: – Šorīt, kad pirms pieciem no rīta gājām uz vilcienu, bija slidens, kā saka, divi soļi uz priekšu, trīs atpakaļ. Katrā ziņā Rīgas iela vēl nebija kaisīta, bet tas bija arī ļoti agrs rīts. Kopumā, kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, ielas un ietves Madonā jau tiek nokaisītas.

26.11.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px