– Vai jūs skatījāties Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Silvija: – Latvijas komandai atklāšanas ceremonijā uzmanību pievērsu, jo tā bija skaitliski ļoti lielā sastāvā un priecēja arī tērpi, kas bija labāki nekā iepriekšējās spēlēs. Patika arī komentētāji, kas atklāti pateica, ka mēs pie televizoriem, pateicoties tehnoloģijām, redzam to, ko viņi neredz klātienē. Ļoti sekojam kamaniņu sportam, vīrs pārdzīvoja par hokeju, jo tika atcelta pirmā pārbaudes spēle.
Gatis no Praulienas: – Protams, es skatos. Patika arī Latvijas olimpiešu komanda spēļu atklāšanā, viss bija, kā vajag. Mani vairāk interesē kamaniņas, skeletons, bobslejs, kur mūsējie var izcīnīt arī medaļas.
Madoniete Maija: – Mēs skatāmies gandrīz vai visu līdz pat pēdējam. Arī otrdien agri celsimies, lai redzētu, kā noslidos Deniss Vasiļjevs. Vīrs pat paņēma nedēļu brīvu un nekur nebrauks arī zvejot, lai tikai varētu visu redzēt. Latvijas olimpieši atklāšanas ceremonijā izskatījās ļoti skaisti. Domāju, kāda medaļa Dukuriem būs noteikti.
Madonietis Raimonds: – Neko daudz jau neskatos, arī atklāšanas ceremonijā tikai acis iemetu. Latvijas delegācija kā vienmēr, manuprāt, bija līmenī, arī tērpi skaisti. Jātic, ka izdosies izcīnīt arī kādu medaļu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
8.02.2022.