Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Zemnieku tirgus Madonā

Redakcija

Autors • 08.09.2009.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par zemnieku tirgu Madonā, vai jūs atbalstāt tā regulāru rīkošanu katras nedēļas nogalē – piektdienās un sestdienās? – vaicājām sestdien tirgū sastaptajiem pircējiem.

Madoniete Tekla Reinika: – Tas ir burvīgi, ka kaut kas tāds tiek rīkots arī Madonā. Tā ir ļoti laba ideja, žēl vienīgi, ka šodien ir tik lietains laiks. Ja nelītu, gan tirgotāju, gan pircēju būtu daudz vairāk. Mani interesē garšaugi, ceru iegādāties kādu neparastāku, kas manā dārzā vēl neaug. Es ļoti aizraujos ar garšaugu audzēšanu. Tagad, kad no darba skolā esmu aizgājusi, mans hobijs ir rušināties pa dārzu.

Irēna Ivanova no Sarkaņiem: – Zemnieku tirgu, protams, Madonā vajag. Turklāt tādu, kur varētu nopirkt visu, lai nebūtu jāstaigā pa dažādām tirgošanās vietām. Arī tā, ka tirdzniecība zemnieku tirgū iecerēta nedēļas nogalē, ir laba doma, jo daudzi iepirkšanos veic tieši brīvdienās.

Irina no Jaungulbenes:
– Šīs idejas autorus var tikai cildināt. Esam atbraukuši no kaimiņu rajona, gribējām redzēt, kas te tiks tirgots. Priecājamies, ka varējām nopirkt zemeņu stādus, jo tirgū Gulbenē to nemaz nebija. Cena, kā jau visur, ir 10 santīmu par stādu, bet, ja ņem vairāk, iespējams vienoties arī par mazāku cenu. Esam noskatījuši arī ruksi. Te patiešām var nopirkt ļoti skaistus, dūšīgus un ņiprus sivēnus.

Madoniete Dace Zeile: – Esmu patīkami izbrīnīta, ieraugot, ka Madonā šodien notiek zemnieku tirgus. Tas, ka zemnieku tirgus ir vajadzīgs, ir viennozīmīgi, un regulāri organizēt to vajadzēja jau sen. Ar iecienītajiem Kartupeļu svētkiem vien ir par maz. Tas, ka tirgus notiks piektdienās un sestdienās, ir pieņemami, es pat teikšu – labāk, nekā tad, ja tirgus notiktu katru dienu, jo tad sabrauks vairāk tirgotāju un pircējiem būs plašāka izvēle.

Madoniete Māra: – Tirgus, protams, ir vajadzīgs. Man patīk, ka tas notiek sestdienā, jo daudziem tā ir brīva diena, kad var nākt uz tirgu un sapirkt visu nepieciešamo. Darbdienās ir tā, kā ir. Esmu jau nopirkusi mārtiņrozes, izvēlējos vēl ne tik plaši izplatītu šķirni, bet ziedi, kā redzat, ir vienkārši brīnišķīgi.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px