Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma lielkoncerti

Redakcija

Autors • 13.07.2010.

Burtu lielums

Vai nedēļas nogalē izdevās sekot līdzi X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma lielkoncertiem? – pēc svētku, kas daudzviet izpelnījušies gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes, noslēguma vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilva no Madonas: – Sestdien televīzijā skatījos koristu lielkoncertu. Tajā piedalījās mana radiniece, kas dzied korī „Solo". Viņa kopā ar Kažu un Paulu Dukuri bija viena no četriem solistiem, tādēļ īpaši pat nebija jāsasprindzinās, lai viņu pamanītu TV ekrānā. Pati neesmu dziedāšanas speciāliste, tādēļ par dziesmu izvēli un programmu neko daudz nevaru teikt, taču emocionālā līmenī man svētki patika.

Dainis no Madonas:
– Svētkos sekoju līdzi gan koristiem, gan dejotājiem. Svētkos piedalījās daudz bērnu no Madonas, taču lielkoncertos nevienu atpazīt neizdevās. No koru koncerta man visvairāk patika beigu daļa – sākums un vidus bija nevienmērīgs. Tā kā pats esmu dejotājs, tad mani vairāk saistīja deju lielkoncerts. Manuprāt, tas bija izdevies. Var tikai apbrīnot bērnus, kas tik īsā laikā, spītējot lielajam karstumam, spēja apgūt visu nepieciešamo un panākt to, ka zīmējumi padevās tik dabiski un vijīgi.

Solomeja no Madonas:
– Šoreiz koncertus neskatījos, taču svētku norisei gan sekoju līdzi. Kopējais iespaids par svētkiem man ir pozitīvs. Tie bija labi noorganizēti, un arī bērni tautastērpos izskatījās patīkami.

Iveta no Kusas: – Sestdien bijām Tukumā uz „SEB velomaratonu", kur piedalījās vīrs, tādēļ nedēļas nogalē koncertus neredzējām. Arī pārējai svētku norisei izdevās sekot līdz visai maz. Tiesa, svētkos piedalījās krustdēls, kam šajā trešdienā būs dzimšanas diena. Droši vien viņš padalīsies iespaidos par Rīgā piedzīvoto.

Pēteris no Madonas:
– Biju šoferis svētku dalībniekiem, tāpēc visu šo laiku pavadīju Rīgā. Dzīvajā koncertus redzēt gan neizdevās, taču iespaidi man ir gūti. Piemēram, vakar (svētdien) pēc pirmā koncerta stadions vairāk atgādināja kaujas lauku, jo visi bērni pēc uzstāšanās bija pilnīgi bez spēka. Tomēr kopumā bērni palika apmierināti un, jau braucot atpakaļ uz mājām, visiem bija pozitīvi iespaidi un emocijas.

Aptauju veica
EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px