Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Viedoklis par Valsts prezidenta darbu pirmajās 100 dienās

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 16.10.2023.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Valsts prezidentu E. Rinkēviču pēc viņa darbības pirmajām 100 dienām?

Madonietis Gunārs:
– Brīnumainā kārtā iespaids ir ļoti labs. Gandrīz vai jāsaka, ka viņš ir labākais no pēdējos gados ievēlētiem un par dažiem ir pat galvas tiesu pārāks. Atceros, kā V. Zatlera vizītes laikā mašīnas ar ieslēgtām sirēnām kaukdamas joņoja pa Madonas ielām. Turpretī E. Rinkēvičs parādās cilvēkos un vienkārši aprunājas.
Madoniete Ināra:
– Neko sliktu nevaru teikt. Prezidents E. Rinkēvičs ir ar labu izglītību un savā vietā. Salīdzinot ar iepriekšējiem prezidentiem, viņš jau pašā sākumā ir ļoti aktīvs, iepazīstas ar situāciju uz robežas, brauc pie cilvēkiem un uzklausa arī viņu bēdas. Taču to, kas valstī ir ielaists, tik ātri nevar izmainīt.
Madonietis Mārtiņš:
– Nezinu, kā citi, bet es ar viņa slavināšanu neaizraujos. Katram ir sava nostāja, un pozitīvi es viņu pagaidām nevērtēju. Manuprāt, prezidenta pienākumi atkārtoti – vēl uz četriem gadiem – bija jāuztic iepriekšējam pezidentam Egilam Levitam.
Rīdziniece Gerda:
– Es viņa darbu vērtēju ļoti labi. Man tas, ka šajā laikā ir sevi parādījis no labākās puses, nav pārsteigums, es to no viņa gaidīju. Prezidentam E. Rinkēvičam novēlu veselību un lai turas!

17.10.2023.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px