– Kāda jums būs šī vasara – varbūt esat ieplānojuši arī kādu ceļojumu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Ivanda: – Braukšu uz ārzemēm. Atvaļinājuma laikā esmu iecerējusi paciemoties Anglijā. Pārējā laikā strādāšu. Pagaidām šķiet, ka vasara šogad būs auksta, siltu dienu šopavasar salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir bijis maz. Arī šodien ir auksts laiks. Taču vasaru gribētos ļoti siltu.
Madonietis Artūrs: – Pēc pandēmijas ir sakrājies diezgan daudz darba, kultūras dzīve taču pamazām atkal kļūst rosīga, tiek rīkotas dažādas aktivitātes. Jau šīs nedēļas izskaņā notiks Madonas pilsētas svētki. Būs jāaizbrauc arī uz Cesvaines pili. Katrā ziņā plānu ir daudz.
Ilga no Liezēres: – Šobrīd jau, protams, ir diezgan pavēss. Dažās prognozēs gan izskan cerīgāka nots, ka jūnijs varbūt būs siltāks, ko arī ļoti gribētos. Visa vasara, kā jau laukos, paiet vienā darbā. Ārpus valsts doties neplānojam, bet, ja tuvumā notiks kādi pasākumi, kā, piemēram, grupas "bet bet" koncerts Madonā, tad noteikti apmeklēsim.
Niklāvs no Praulienas pagasta: – Priecē, ka mācību gads noslēdzies un sākas vasaras brīvlaiks. Ko darīšu vasarā, vēl neesmu saplānojis, bet gan jau kaut ko interesantu izdomāšu. Peldēšanās sezonu arī neesmu atklājis, jo ir par aukstu. Cerams, ka vasara tomēr būs silta.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
1.06.2022.