Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vasarā – atpūšaties vai strādājat dārzā?

Redakcija

Autors • 20.07.2021.

Burtu lielums

Karstā vasara ir jau viducī. Beidzot esam sagaidījuši arī vēsāku gaisa pūsmu. Pirmās četras dienas šonedēl būšot vēsākās šajā mēnesī. – Pastāstiet, lūdzu, kāda jums ir šī vasara: vai tā aizrit dārza darbos, vai ir sanācis arī atpūsties! – aicinājām vakar Madonā sastaptos cilvēkus.

Natālija no Lazdonas: – Paceļot šovasar nav sanācis. Jāstrādā, ja grib, lai izaug laba raža mazdārziņā. Šogad ļoti ātri viss nogatavojas, bet vislabāk aug gurķi un tomāti siltumnīcā, kam karstums neskādē. Toties zemenes ļoti ātri nogatavojās un bija īsu laiku.

Andris no Latvijas laukiem: – Vasara ir okey. Dzīvoju laukos, līdz ar to arī karstums nesagādā problēmas. Man labāk patīk, kad ir karsts laiks.

Dagnija no Ļaudonas pagasta: – Šī vasara ir jauka. Savs laiks ir ne tikai dārza darbiņiem. Esam arī paceļojuši tepat pa Latviju, pabijuši Rundāles pilī, Ogres Zilajos kalnos. Katrā ziņā Latvijā ir daudz vietu, ko vērts apskatīt. Nemaz nevajag obligāti braukt uz ārzemēm. Arī raža jau priecē. Parādās pirmie gurķīši, tāpat bietes un burkāni ir saauguši. Lielais karstums tiem nekaitē.

Cesvainiete Alīna: – Šī vasara viennozīmīgi ir patīkama, jo beidzot arī pie mums ir īsts karstums, ko atšķirībā no citiem gadiem varam izbaudīt. Brīvdienās nedaudz arī paceļojam tepat tuvākajā apkārtnē, bet atpūtu pie ūdens gan neesam baudījuši.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

21.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px