– Kādas ir jūsu domas par pārceltajām pašvaldību vēlēšanām Madonas novadā un pieņemto Satversmes tiesas spriedumu? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Zane: – Esmu dzirdējusi, ka vēlēšanas tiek pārceltas. Taču es jau zinu, par ko balsošu, lēmumu esmu pieņēmusi. Vēlēšanu pārcelšana neko nemaina, kā tikai to, ka jābalso būs vēlāk. Es priecājos, ka Varakļānu cilvēku balsis ir uzklausītas, viņi vēlējās būt Madonas novadā, un tā arī būs. Tas ir ļoti iepriecinoši.
Madoniete Līga: – Grūti pateikt, kā tas ietekmēs vēlētāju aktivitāti, bet personīgi mani tas neietekmēs. Turklāt nebiju vēl izdomājusi, par ko balsošu. Tagad laiks ir iedots – būs jāpadomā. Tas, ka Satversmes tiesa ieklausījās iedzīvotāju viedoklī, ir ļoti labi.
Madonietis Gatis: – Esmu tikai par Varakļāniem Madonas novadā, ja jau no paša sākuma tā bija domāts un paši cilvēki arī tā vēlējās. Tas nekas, ka vēlēšanas tagad notiks septembrī. Lielos vilcienos es jau zinu, par ko balsošu.
Madonietis Māris: – Man tas nav tik svarīgi, ka jābalso būs tikai rudenī, mana balss tāpat štrunts vien ir. Mani priecē, ka Varakļāni būs Madonas novadā un mēs, kā agrāk, atkal būsim kopā. Manuprāt, lēmums gan bija jāpieņem ātrāk. Taču mums jau bieži ir kā vēžiem, kamēr atmostamies, laiks paiet.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
01.06.2021.