Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Valdības veidošana

Redakcija

Autors • 17.10.2022.

Burtu lielums

Vai jūs sekojat jaunās valdības veidošanas procesam? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Vija: – Pārāk neesmu iedziļinājusies. Droši vien būtu labāk, ja jauno valdību veidotu četri politiskie spēki. Tad būtu plašāka pārstāvniecība un arī valdība stabilāka. Taču grūti pateikt, vai tas izdosies.

Madonietis Aldis: – Es domāju, ka to varētu veidot arī trīs politiskie spēki – „Jaunā Vienotība", Apvienotais saraksts un Nacionālā apvienība. Balsu pietiek, vienīgi tad būs jāievēro stingra disciplīna, citādi vairākums nesanāks. Jaunajai Saeimai novēlu vairāk domāt par tautas labklājību un stiprināt valsts drošību.

Dzintars no Ošupes pagasta: – Nekas jau nav mainījies, tie paši vien ir. Partija, par kuru balsoju, ir iekļuvusi parlamentā, bet valdības sastādīšanā pagaidām it kā nav iesaistīta. Es vispār gribētu, lai nākamos deputātus varētu izvēlēties no visiem sarakstiem – izsvītrot visus tos, kurus negrib, un atstāt tos, kurus atbalsta. Tad tā būtu demokrātija.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

18.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px