– Vai jūs sekojat jaunās valdības veidošanas procesam? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Vija: – Pārāk neesmu iedziļinājusies. Droši vien būtu labāk, ja jauno valdību veidotu četri politiskie spēki. Tad būtu plašāka pārstāvniecība un arī valdība stabilāka. Taču grūti pateikt, vai tas izdosies.
Madonietis Aldis: – Es domāju, ka to varētu veidot arī trīs politiskie spēki – „Jaunā Vienotība", Apvienotais saraksts un Nacionālā apvienība. Balsu pietiek, vienīgi tad būs jāievēro stingra disciplīna, citādi vairākums nesanāks. Jaunajai Saeimai novēlu vairāk domāt par tautas labklājību un stiprināt valsts drošību.
Dzintars no Ošupes pagasta: – Nekas jau nav mainījies, tie paši vien ir. Partija, par kuru balsoju, ir iekļuvusi parlamentā, bet valdības sastādīšanā pagaidām it kā nav iesaistīta. Es vispār gribētu, lai nākamos deputātus varētu izvēlēties no visiem sarakstiem – izsvītrot visus tos, kurus negrib, un atstāt tos, kurus atbalsta. Tad tā būtu demokrātija.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
18.10.2022.