Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Valda Dombrovska valdība

Redakcija

Autors • 10.03.2010.

Burtu lielums

Kā jūs vērtējat premjera Valda Dombrovska veikumu un vai, jūsuprāt, viņa vadītajai valdībai izdosies noturēties līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām rudenī? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Jānis Ādamsons: – Es priecājos par katru valdību, kas strādā ilgstoši. Man nepatīk, ja tā mainās pēc dažiem mēnešiem. Mans vērtējums ir pozitīvs. Šķiet, ka lēnām viss mainās uz labo pusi. Es domāju, ka premjera Valda Dombrovska vadītajai valdībai līdz rudenim izdosies noturēties. Nav jau lielas jēgas tagad kaut ko gāzt. Pēc vēlēšanām varēs skatīties, kādi Saeimā būs politisko spēki samēri, un atkarībā no tā tad tiks arī veidota valdība.

Madonietis Jānis: – Iespaids ir diezgan labs. Valdis Dombrovskis ir korekts valdības vadītājs. Jānovēl viņam, vadot valdību, veiksme arī turpmāk. Man liekas, ka viņa vadītajai valdībai līdz vēlēšanām izdosies noturēties. Pozitīvi es vērtēju arī Valsts prezidenta Valda Zatlera veikumu. Viņš daudz braukā pa valsti, apmeklē skolas, tiekas ar cilvēkiem, un tas ir ļoti labi.

Madoniete Mārīte: – Es to vērtēju kā ne īpaši veiksmīgu. Līdz Saeimas vēlēšanām rudenī viņš premjera amatā gan noturēsies. Jaunajai valdībai novēlu vairāk domāt par tautu, lai cilvēkiem būtu darbs. Tas ir pats galvenais.

Madonietis Vilnis: – Teikšu atklāti – es premjeru Valdi Dombrovski cienu, jo viņš godprātīgi dara savu darbu, domājot par valsts interesēm. Ja viņš piedalīsies Saeimas vēlēšanās, es balsošu tikai par viņu. Es gribētu, lai Valdis Dombrovskis vadītu valdību arī pēc nākamajām parlamenta vēlēšanām.

Skaidrīte Saulīte no Kalsnavas:
– Paveikto jau vienmēr ir grūti novērtēt, bet man visvairāk dusmas rada tas, ka viņu kritizē tie, kuru „darbus" viņš tagad cenšas labot. Lai viņam tas arī izdodas! Nomainīt premjeru nebūtu prāta darbs. Kam tas vispār būtu izdevīgi? Domāju, nevienam. Nāks jaunas vēlēšanas, tad varēs skatīties. Ko būsim ievēlējuši, tie arī veidos jauno valdību, bet Valdim Dombrovskim novēlu izturēt un varbūt lai biežāk paspīd arī kāds gaišāks stars.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px