Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vakcinēšanās pret gripu, kovidu

Redakcija

Autors • 10.10.2022.

Burtu lielums

Vai jūs atsauksities mediķu aicinājumam šoruden potēties gan pret gripu, gan kovidu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Diāna: – It kā pret kovidu esmu jau izpotējusies, bet vai tiešām vajadzēs vēl vakcinēties arī pret gripu? Divas potes tā kā būtu par daudz. Imunitāti stiprinu, daudz uzturoties svaigā gaisā. Galvenais ir kustēties un nesēdēt istabā četrās sienās. Tāpat lietoju dzērvenes, ķiplokus, dzeru zāļu tējas, ēdu arī medu, kad iesāpas kakls.

Inese no Preiļu puses: – Esmu antivaksere, un vismaz pagaidām par potēšanos nedomāju. Savukārt imunitāti stiprinu ar dažādiem vitamīniem. Tos gan pērku aptiekā, gan savus taisu. Dzērvenītes, ķiploki – tas viss ļoti palīdz. Visu mūžu esmu arī fiziski strādājusi. Iespējams, arī tas palīdz uzturēt formu.

Madonietis Edgars: – Madonietis Edgars: — Es jau potējos pret kovidu, bet tad radās problēmas ar veselību, asinsspiedienu, nespēks. Vairāk nepotēšos. Arī citiem iesaku rūpīgi pārdomāt un pirms potēšanās konsultēties ar ģimenes ārstu.

Madoniete Mārīte: – Patlaban man nav jāpotējas, bet, kad aicinās, tad potēšos, jo tas palīdz, un slimība norisinās vieglākā formā. Katrā ziņā no daudziem esmu dzirdējusi, ka potētie pārslimo vieglāk. Lai stiprinātu imunitāti, lietoju arī dzērvenes, medu, bet īpaši ar to neaizraujos.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

11.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px