Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai zināt par masu vakcinācijas centra darbošanos?

Redakcija

Autors • 10.05.2021.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka šonedēļ trīs dienas Madonas pilsētas sporta centrā darbosies vakcinācijas centrs, vai varbūt esat jau potējušies? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Mairita: – To es uzzinu no jums. Arī potējusies vēl neesmu un tuvākajā laikā veselības apsvērumu dēļ to neplānoju. Bet tiem, kuri vēlas, potēties vajag, un droši vien vakcinācijas centrs Madonā ir laba iespēja, ja to nedara ģimenes ārsts.

Agnis no Gulbenes: – Šādi vakcinācijas centri droši vien paātrinās vakcinācijas procesu valstī. Tiesa, mēs paši pagaidām neesam plānojuši potēties. Mums ir savs viedoklis, līdz ar to nogaidīsim, bet, iespējams, pēc kāda laika izlemsim arī vakcinēties.

Jānis no Lubānas puses: – Par to man ir pirmā dzirdēšana. Es vēl neesmu vakcinējies, kaut gan pieļauju, ka potēties vajag, bet tam piekrīt ne visi ģimenes locekļi. Satrauc atsauksmes
par „AstraZeneca" izraisītām komplikācijām, kas dažiem ir ļoti smagas. Cik esmu lasījis, arī Anglijā sāks potēt jaunus cilvēkus līdz 40 gadu vecumam, bet ne ar „AstraZeneca", un tas par kaut ko liecina.

Madonietis Jānis: – Man tas nav aktuāli, jo esmu potējies pie ģimenes ārsta ar „AstraZeneca". Un nav nekāda vaina, viss ir normāli. Maija beigās saņemšu otro poti, līdz ar to būšu vakcinējies pilnā mērā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
11.05.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px