Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai valstij būtu jātērē pusmiljons latu

Redakcija

Autors • 20.04.2009.

Burtu lielums

Kā jūs domājat, vai valstij būtu jātērē pusmiljons latu, lai, piedaloties ES projektā ar šādu līdzfinansējumu, informētu iedzīvotājus, cik veselīgi ir uzturā lietot ābolus, tomātus, citus augļus un dārzeņus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ārija no Dzelzavas: – Es domāju, to taču katrs zina tāpat – kāpēc vēl būtu jātērē tik lieli valsts budžeta līdzekļi? Par šādu izdomu var tikai pabrīnīties. Tāpat kā par pusmiljonu, kas tika iztērēts, izsūtot paziņojumus ar uzaicinājumu piedalīties ES un pašvaldību vēlēšanās. It kā valstij nebūtu, kur naudu likt… Es dzīvoju laukos, un man, var teikt, ir viss uzturam nepieciešamais, veikalā tikai jānopērk maize.

Madoniete Lidija: – Es taisni šorīt savai kaimiņienei teicu, cik nepareizi dažkārt tiek tērēti valsts līdzekļi. Katrā ziņā mani svētdienas vakarā ļoti pārsteidza TV3 sižetā redzētais. Kamēr nav par vēlu, no piedalīšanās šādā projektā noteikti ir jāatsakās. Katrs jau no bērna dienām zina, ko lietot uzturā ir veselīgi. Es, piemēram, ēdu visu, kas tiek izaudzēts pašu dārzā.

Ināra Zepa no Lazdonas:
– Droši vien to, ka āboli ir gan garšīgi, gan veselīgi, zinām tāpat, bez īpašas reklāmas kampaņas, tāpēc pusmiljons latu nav jātērē. Tas tikai vedina uz domām, ka mūsu valdība, atbalstot šādus projektus, dara visu, lai Latviju iznīcinātu. Man, piemēram, ir mazdārziņš, līdz ar to arī savi tomāti, savi gurķīši, bet vecmamma laukos bērniem izaudzē arī kartupeļus. Kaut ko dārzā, manuprāt, jau izaudzē katrs – latviešiem tas taču ir tik raksturīgi.

Anita Kalve no Barkavas: – Es šo sižetu TV3 gan neredzēju, bet, domāju, tik lielus valsts budžeta līdzekļus gan nevajadzētu tērēt. Laukos pašu vajadzībām jau tiek izaudzēts viss, un daudz kas tiek saglabāts arī lietošanai ziemā, piemēram, tiek sasaldētas ogas, tā maksimāli saglabājot arī vitamīnus.

Ainārs no Gulbenes rajona: – Es domāju, iedzīvotāju informēšanai tā ir pārāk liela summa un šim mērķim, it īpaši šajā krīzes situācijā, valsts budžeta līdzekļus nevajadzētu tērēt.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px