Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas hokeja izlase patiesi iepriecināja daudzos hokeja līdzjutējus mūsu valstī, gūstot trīs uzvaras trijās spēlēs un iegūstot ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm. Svētdien kļuva zināms, ka Latvijas hokejisti Pekinā tiksies ar Somijas, Zviedrijas un Slovākijas izlasēm. – Vai jūs skatījāties olimpiskās kvalifikācijas turnīra spēles? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Ivars: – Noskatīties spēles gan nesanāca laika, bet pa radio dzirdēju, ka mūsējie ir tikuši uz Pekinas olimpiskajām spēlēm. Protams, par tādu panākumu, to, ka Latvijas hokejisti jau sesto reizi piedalīsies olimpiskajās spēlēs, ir liels prieks. Varēsim dzīvot līdzi un priecāties, ja mūsējie vismaz kādā spēlē uzvarēs. Mūsējie ir malači!
Madoniete Ilona: – To, ka Latvijas hokeja izlase spēlēs Pekinā, zinu, jo hokeju jau skatās visa mūsu ģimene. Bijām diezgan pārliecināti, ka mūsējiem kvalifikācijas turnīrā izdosies uzvarēt un izcīnīt olimpisko ceļazīmi.
Alevtina no Mārcienas: – Pati neskatījos, bet vienmēr priecājos par Latvijas sportistu panākumiem. Tas ir vienkārši lieliski, ka Latvijas hokeja izlase spēlēs Pekinas olimpisko spēļu turnīrā.
Jevgenijs no Degumniekiem: – Jā, skatījos, kā svētdien Latvijas izlase izšķirošajā spēlē uzvarēja Francijas hokejistus, redzēju, kā vārtus guva Rihards Bukarts un Miks Indrašis un kā vienreiz ripa ielidoja mūsu vārtos. Tagad būs jātur īkšķis, kad mūsējie cīnīsies Pekinas olimpiskajās spēlēs.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
31.08.2021.