– Vai jūs skatāties saspringtās Latvijas hokeja izlases spēles pasaules čempionātā Somijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Egons no Gulbenes novada: – Sports man ir asinīs, bet vairāk interesē rallijs, motosports, savukārt hokejs ne visai. Protams, tas ir labi, ka Latvijas izlase jau 25 gadus spēlē elites grupā. Taču to, kā veicies mūsu hokejistiem, visbiežāk uzzinu no ziņām.
Jānis no Kalsnavas: – Es parasti beigas paskatos, visu spēli skatīties jau nervi netur. Priecē, ka tik ilgi pasaules hokeja čempionātos esam spēcīgāko komandu līgā, taču nākotnē viss kas var gadīties, noturēties A grupā būs pašvaki, pavērtējot, kā tagad spēlē Austrija, Francija, citi jaunpienācēji. Bagātākās valstis finansiāli jau var atļauties daudz vairāk atbalstīt savas hokeja komandas.
Madonietis Vasilijs: – Es skatos, kā Latvijas hokejisti, kuru vidū ir daudz jauno, cīnās ledus laukumā. Mūsējie ir malači, kaut gan vairākās spēlēs lika līdzjutējiem stipri panervozēt, bet galvenais, ka beigās guva uzvaru. Diezgan grūti mūsējiem būs iekļūt ceturtdaļfinālā.
Madoniete Sigita: – Ģimenē hokeju skatāmies, jo – kā var neskatīties, ja spēlē mūsējie. Pie tam jau 25 gadus cīnās elites grupā pasaules čempionātos. Kad ir iespēja, braucam fanot uz „Arēnu Rīga".
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
24.05.2022.