Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai sekosiet līdzi vasaras Olimpiskajām spēlēm?

Redakcija

Autors • 13.07.2021.

Burtu lielums

Vai zināt, ka tieši pēc 10 dienām – 23. jūlijā – Tokijā tiks atklātas pērn "Covid-19" pandēmijas dēļ uz gadu pārceltās XXXII vasaras Olimpiskās spēles un vai plānos ir sekot līdzi tās norisēm? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Dmitrijs no Liezēres: – Jā, zinu un ar nepacietību gaidu. Atklāšana, lai cik krāšņa tā būtu, mani tik ļoti neinteresē, kā pašas spēles. Īpaši basketbola, strītbola sacensības, ar īpašu uzmanību vērošu pludmales volejbolu, kur startēs mūsu novadnieks mētrēnietis Edgars Točs ar Mārtiņu Pļaviņu.

Intars no Madonas: – Jā, esmu lietas kursā par šo sporta dzīvē svarīgo notikumu, kurā neapšaubāmi piedalās arī Latvijas komanda. Jutīšu līdzi pludmales volejbolistiem – Mārtiņam Pļaviņam un it īpaši mūsu novadniekam Edgaram Točam. Lai veicas!

Gatis no Madonas: – Noteikti sekošu līdzi. Ne tik daudz pašai atklāšanai, kura noritēs bez līdzjutējiem, bet spēlēm – strītbolam, 3 × 3 basketbolam. Un, protams, volejbolam. Lai izdodas tikt pie medaļām!

Māra no Madonas: – Nu to nu es zinu un gaidu! Turēšu īkšķus par Latviju – lai viņiem veicas! Olimpiāde – tie ir svētki visiem. Skatītāju diemžēl nebūs, bet labi vismaz, ka pati olimpiāde notiek. To gan, ka mūsu novadnieks arī piedalās, nezināju. Vienmēr jau kaut ko palaižam garām. Tagad īpaši turēšu īkšķus.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
DĀVIS VECKALNIŅŠ

14.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px