– Vai jūs skatījāties Vasaras olimpisko spēļu atklāšanu un sekojat līdzi Latvijas olimpiešu startiem Tokijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Sandra no Biksēres: – Es vasarā vispār maz skatos televizoru. Dārzs jau paņem visu brīvo laiku, līdz ar to arī Olimpisko spēļu svinīgo atklāšanas ceremoniju neskatījos. Sportam vairāk līdzi seko vīrs.
Madoniete Aira: – Es skatos pamaz, vairāk to daru tad, kad skatās bērni, mazbērni. Apmēram arī zinu, kādi ir rezultāti Latvijas sportistiem. Būtu ļoti jauki, ja mūsējiem izdotos izcīnīt kādu medaļu. Taču gribētos, lai „paldies" pateiktu visiem un visus svinīgi sagaidītu. Parasti jau izceļ medaļniekus, bet atzinību būtu pelnījuši visi, jo galvenais ir piedalīties un pārstāvēt savu valsti. Konkurence taču ir milzīga.
Salaspilietis Anatolijs: – Olimpiskās spēles es skatos. Turu īkšķus par Latvijas olimpiešiem un arī ukraiņiem. Maniem tautiešiem ir jau viena zelta medaļa. Cerams, ka arī Latvijas sportisti tiks pie kādas medaļas.
Vestēnietis Pēteris: – Olimpisko spēļu svinīgo atklāšanas ceremoniju skatījos, bet šoreiz nekā interesanta tajā nebija. Pašās beigās sagaidīju arī Latvijas olimpiskās izlases uznācienu. Pagaidām Latvijas sportistiem iet švaki. Šodien gan spēlēs mūsu basketbolistu trijotne. Varbūt pēc diviem zaudējumiem uzvarēs un turpinās cīņu par medaļām.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
28.07.2021.