Vakar noslēdzās uzsāktā deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 14. Saeimas vēlēšanām. – Vai jūs sekojat deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai un varbūt jau zināt, par ko balsosit 1. oktobrī? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Jānis no Bērzaunes pagasta: – Piedāvājums ir ļoti plašs, būs, no kā izvēlēties. Visi kaut ko grib darīt – lai nu tikai cīnās un pilda solīto! Izvēli vēl neesmu izdarījis, bet ir laiks, lai domātu. Uz tikšanos ar deputātu kandidātiem neiešu, bet programmas gan izlasīšu.
Saikaviete Ligita: – Kaut ko jau paklausos, ko stāsta televīzijā, taču programmas pētīšu tuvāk vēlēšanām. Vēlēšanās piedalīšos noteikti, bet vēl nezinu, par ko balsošu, jo savā iepriekšējā izvēlē esmu stipri vīlusies. Balsojot ir ticība, bet kaut kā sanāk tāda vilšanās…
Anna no Sauleskalna: – Es domāju, ka, izdarot izvēli, būs jāpiedomā, jāpaskatās uz solījumiem, jāizlasa programma un jāizvērtē, jo tiek solītas arī nereālas lietas. Īstenībā savu izvēli es pamainu, jo man ir svarīgs iepriekš paveiktais. Katrā ziņā vairāk skatos uz darbiem.
Agita no Lubānas: – Mani tas neinteresē, jo ir jau gadi desmit, kopš nepiedalos vēlēšanās. Nav ticības, un – pats galvenais – paļaujos uz sevi. Cilvēkam jau ir jāpaļaujas uz sevi, nevis jāgaida, kad kāds kaut ko iedos. Kas par tevi parūpēsies, ja ne tu pats? Kā savulaik rakstīja bijusī „Ventas Balss" redaktore, ka reizēm valdības vīri rīkojas tāpat kā nabags, vinnējis loterijā. Miljonu dala pa labi un pa kreisi, un beigās čiks vien paliek…
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
3.08.2022.