Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vai sabiedriskā dzīve atsākusies?

Redakcija

Autors • 04.04.2022.

Burtu lielums

Vai pēc lielas daļas ierobežojumu atcelšanas plānojat vairāk apmeklēt kultūras pasākumus vai varbūt esat jau izplānojuši kādu ceļojumu vasarā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Andra: – Noteikti izmantošu iespējas apmeklēt pasākumus. Pozitīvi vērtēju to, ka maskas visur vairs nav jānēsā, normāli var ieiet veikalā un beidzot kā cilvēki justies. Vasarā atvaļinājuma nebūs, līdz ar to neko neplānoju. Drīzāk septembrī varētu aizbraukt uz Turciju. Galvenais – lai nebūtu kara!

Madoniete Gaida: – Es vairāk priecājos par to, ka maskas vairs nav jānēsā, tas tomēr bija ļoti apgrūtinoši. Kādu laiku nebiju bijusi uz senioru saietu, bet nu esmu ieplānojusi apmeklēt pasākumu „Pie kamīna", kas šoreiz notiks kinoteātrī. Prieks par Ritu, viņas enerģiju un prasmi mūs, seniorus, saturēt kopā!

Lāsma no Kusas: – Treniņi, treniņi, treniņi – tā droši vien paies visa vasara, jo esmu distanču slēpotāja. Pēc ierobežojumu atcelšanas tagad varēsim aizbraukt uz Otepē Igaunijā, kur ir ļoti laba slēpošanas bāze.

Ruta no Varakļāniem: – Pagaidām nekas nav saplānots. Vēl jau maz informācijas par to, kādi kultūras pasākumi un koncerti notiks. Kad pasākumu afišas būs plašāk pieejamas, tad varēs arī izvēlēties.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

5.04.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px