Pekinā no 4. līdz 20. februārim norisināsies Ziemas olimpiskās spēles. – Vai jūs plānojat skatīties olimpiskās spēles, un vai Latvijas sportisti izcīnīs kādu olimpisko medaļu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Anita no Bērzaunes: – Skatīšos. Zinu, ka uz Pekinu dosies arī distanču slēpotāja madoniete Kitija Auziņa. Gan jau mūsējie izcīnīs kādu medaļu. Lai visiem veicas un visiem kovida testi ir negatīvi!
Mārtiņš no Ļaudonas: – Vēl jau ir daudz neskaidrību. Nav arī zināms, vai visi hokejisti tiks uz olimpiskajām spēlēm. Situācija ir ļoti sarežģīta, līdz ar to viss ir neparedzams, bet gan jau kāda olimpiskā medaļa mūsējiem būs. Kamaniņas, bobslejs, hokejs, iespējams, arī daiļslidošana – tie ir sporta veidi, kur mūsējiem ir lielākās izredzes.
Indra no Jaunkalsnavas: – Droši vien skatīšos. Zinu, ka atklāšanas ceremonijā Latvijas karogu nesīs hokejists Lauris Dārziņš un kamaniņu braucēja Elīza Tīruma. Tā ir laba izvēle, abi sportisti ir šo godu pelnījuši. Cerams, ka Latvijas sportisti Pekinā izcīnīs arī olimpiskās medaļas.
Madonietis Valdis: – Es skatīšos, un, kā jau ziemas olimpiādē, visvairāk interesē slēpošana, tāpat daiļslidošana. Cerams, ka mūsu daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs izcīnīs medaļu. Labas izredzes ir arī mūsu slēpotājiem, kamaniņu braucējiem. Katrā ziņā par mūsējiem jātur īkšķi!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
26.01.2022.