– Vai plānojat sekot līdzi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Margita no Mārcienas: – Jā, domāju, ka noteikti. Svētdien nedaudz paskatījos svētku gājienu. Redzēju arī madoniešus. Visi priecīgi, svētku noskaņās.
Diāna no Madonas: – Nedaudz paskatījos svētku gājienu. Tik daudz cilvēku, ļoti saliedēti un ļoti pacilājoši. Varbūt laikapstākļi nav tie labākie, bet sola jau, ka uzlabosies. Savējos gan neredzēju, toties šorīt „900 sekundēs" redzēju sižetu par „Mantojuma" dziedātājiem.
Vineta no Dzelzavas: – Vakar sanāca paskatīties gājienu, savējos gan neredzēju, bet vēlāk apskatījāmies internetā. Skaisti, mazliet jutām līdz, jo tie laikapstākļi nebija labākie. No Dzelzavas svētkos piedalās jauniešu deju kolektīvs un sieviešu vokālais ansamblis „Variants". Katrā ziņā skatīšos koncertus televīzijā, un jāteic, ka reizēm televīzijā var pat labāk redzēt. Vienīgi tā kopības izjūta un atmosfēra nav tik pacilājoša.
Valentīna no Madonas: – Jā, skatījos gan gājienu, gan koncertu vakarā. Skaisti. Visi manējie ir palaisti uz svētkiem, vecmāmiņa ir tā, kas rūpējas par māju. Un visu, kas vien televīzijā būs skatāms par svētkiem, to skatīšos. Tik daudzos svētkos esmu pati piedalījusies! Tās izjūtas man ir pazīstamas.
3.07.2018.