Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Vai plānojat apmeklēt kādu publisku pasākumu?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 20.07.2020.

Burtu lielums

– Vai jūs šovasar esat apmeklējuši kādu publisku pasākumu vai varbūt to tuvākajā laikā plānojat darīt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Artis: – Pagaidām nevienu pasākumu neesmu apmeklējis un šovasar to arī neplānoju darīt. Labāk jau tomēr ir no tā atturēties, bet vasarīgo laiku izmantoju dažādām sportiskām aktivitātēm, galvenokārt spēlēju volejbolu un peldos.

Madonietis Juris:
– Saistībā ar „Covid-19" daudzi pasākumi ir atcelti, līdz ar to šovasar nekur neesmu bijis. Varbūt sestdien aiziešu uz „Šlāgeri", ja vēl būs biļetes. Sestdien ir arī kapusvētki Madonā. Savukārt 8. augustā braukšu uz Varakļāniem, kur atdusas mani vecāki.

Andrejs no kaimiņu novada:
– Esmu atbraucis uz Madonu atvaļinājuma laikā. Bet citādi arī vasarā ir jāstrādā, darba, kā saka, ir līdz kaklam. Arī „Covid-19" to īpaši neietekmē, jo varam ievērot noteikto pašdistancēšanos. Pagaidām nevienu pasākumu neesmu apmeklējis, bet vasara taču turpinās, viss vēl iespējams.

Madoniete Evija:
– Pašā sākumā tos apmeklēt tomēr bija tādas kā bailes, taču pēc tam pie saistībā ar „Covid-19" noteiktajiem ierobežojumiem tā kā pieradām. Sākumā nebraucu arī pie meitām, bet nu arī viņas esmu apciemojusi. Šovasar no kultūras pasākumiem gan atturēšos, toties kapusvētkus apmeklēšu gan Madonā, gan Gulbenē – tajos vienkārši nevar nebūt.

21.07.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px