Pagājušajā nedēļā – 6. aprīlī – beidzās deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. – Vai plānojat piedalīties pašvaldību vēlēšanās un varbūt jau esat iepazinušies ar deputātu kandidātu sarakstiem? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Zenovijs no Jēkabpils: – Vēlēšanās domāju piedalīties. Ar sarakstiem gan vēl neesmu iepazinies, bet apmēram 70 procentu no kandidātiem ir zināmi. Droši vien tuvāk ar sarakstiem iepazīšos internetā.
Anita no Bērzaunes: – Vēlēšanās piedalīšos, bet par ko vēlēšu, vēl neesmu domājusi. Tagad citas domas galvā – nāk visi pavasara darbi. Vēl jau līdz vēlēšanām ir laiks.
Edgars no Madonas: – Jā, vēlēšanās piedalīšos. Bet ar vēlēšanu sarakstiem un deputātu kandidātiem vēl īsti līdz galam iepazinies neesmu. Noteikti tuvāku informāciju gūšu internetā – Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā. Pašam jau apmēram ir doma, par ko balsot, bet pagaidām, kā jau vairums, atturēšos par to skaļi runāt.
Līga no Bērzaunes: – Jā, vienmēr esmu piedalījusies. Ar sarakstiem un deputātu kandidātiem gan vēl neesmu iepazinusies. Droši vien gaidīšu tuvāku informāciju par sarakstiem un kandidātiem pastkastītē. Vēl īsti nav domas, par kuru sarakstu balsot. Parasti jau to ietekmē deputātu kandidātu personības.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
13.04.2021.