Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai patīk svētku noformējums?

Redakcija

Autors • 15.11.2021.

Burtu lielums

Kāds, jūsu skatījumā, ir šāgada svētku noformējums Madonas pilsētā: vai ir sanācis pastaigāties un to pavērot vakaros, jo īpaši Lāčplēša dienā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Anita no Dzelzavas: Jā, mēs Lāčplēša dienas vakarā speciāli atskrējām uz Madonu, lai paskatītos, kāds tas ir. Man patika viss, ko redzēju, kaut ko izcelt ir pat grūti, jo patiešām visur bija ļoti skaisti. Žēl, ka komandantstundas dēļ bija jāsteidzas laikus atgriezties mājās, citādi būtu uzkavējušies un vēl vairāk apskatītu. Taču arī pie mums Dzelzavā šajā dienā bija skaisti, un iedegtās svecītes Brīvības cīnītāju piemiņai sildīja sirdi.

Madonietis Norberts: – Lāčplēša dienas vakarā nesanāca pastaigāties un to pavērot, bet izskatās, ka kopumā Madonā ir padomāts par svētku noformējumu arī citās dienās.

Madonietis Zigurds: – Šajā laikā jau nevar daudz staigāt apkārt. Taču esmu dzirdējis daudz pozitīvu atsauksmju, jo īpaši par svecīšu liesmiņām izgaismoto Mīlestības graviņu, tāpat ģimnāziju, Poruka ielu un citām vietām. Prieks, ka pašvaldība ir parūpējusies par tik skaistu svētku noformējumu.

Intars no Sauleskalna: – Svecītes jau tika iedegtas ne tikai Madonā. Šajās dienās ļoti skaisti ir visā Latvijā. Katru dienu var kaut ko jaunu ieraudzīt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

16.11.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px