Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Vai nododat tukšo iepakojumu?

Redakcija

Autors • 13.02.2023.

Burtu lielums

Vai jūs depozīta punktos nododat tukšo iepakojumu?

Bērzauniete Inta: – Tas, protams, ir tikai apsveicami, ka pirms gada Latvijā tika ieviesta depozīta sistēma. Pati to vēl pārāk neesmu izmantojusi, tas vairāk ir vīra ziņā. Cik zinu, ieviestā sistēma darbojas veiksmīgi un izmētāto atkritumu arī kļūst mazāk.

Madonietis Jānis: – Uz depozīta punktiem pats neeju, bet tukšo iepakojumu aiznes un nodod mazbērni. Tā ir ļoti laba iespēja atkritumu šķirošanai pievērst arī jauno paaudzi, jo arī atgūtie 10 centi ir nauda un kādam kārumam jau sanāk.

Dzintars no Pierīgas: – Tukšo iepakojumu nododam, depozīta punkti, kas ir pieejami arī veikalos, darbojas bez aizķeršanās. Arī ieviestā depozītmaksa rosina iepakojumu nodot, un vismaz tukšas plastmasas pudeles vairs tā nemētājas apkārt.

Cesvainiete Maija: – Es nenododu, jo man tāda iepakojuma tikpat kā nav, bet zinu, ka tāda iespēja ir arī veikalos pie mums Cesvainē. Ieviesto depozīta sistēmu vērtēju pozitīvi, tā ir ļoti laba ideja.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

14.02.2023.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px