Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai netraucē karstais laiks?

Redakcija

Autors • 28.06.2021.

Burtu lielums

Kā jūtaties šajā svelmaini karstajā laikā – vai tas netraucēja līgot un svinēt Jāņus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Evalds no Lubānas novada: – Kā jau pensionāri, dzīvojam pa māju. No rīta pašā agrumā – ap pulksten sešiem, pusseptiņiem – aizejam uz dārzu, un tad pa dienu lasām grāmatas. Arī Jāņos nebija nekādu ciemiņu. Mazmeitai bija izlaidums, bet arī uz to nebraucām, jo vēl jau visi ierobežojumi nav atcelti.

Madoniete Inta: – Līgo svētku un Jāņu brīvdienas bija feinas, arī pērkons un zibeņošana – feina. To gan nevar teikt par vētru, kas daudzviet Latvijā tika piedzīvota. Bet citādi viss kārtībā. Arī šo karstumu jau var izturēt, kaut gan mums nekad nav labi. Vēl nesen raudājām par auksto laiku un lietu, vaimanājām, ka pasaules gals klāt. Tagad ir karsti un atkal sūkstāmies, ka pasaules gals klāt.

Ainārs no Krustpils novada: – Patlaban ir normāli. Tik karsts laiks zemenēm nāk tikai par labu. Saulīte spīd, un tās sārtojas. Sākumā gan bija lietus, un tas ietekmēja zemeņu nogatavošanos. Pērn ap šo laiku visas zemenes jau bija pārdotas, bet patlaban tās jo-projām tirgojam. Arī Jāņus svinēt nebija laika, jo strādājām.

Alekss no Praulienas: – Jāņos līgojām savās mājās. Man patīk silts laiks, bet nu ir nedaudz par karstu. Kaut gan apēd saldējumu, un atkal viss ir normāli.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ


29.06.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px