Pirmdien, 16. janvārī, Latvijas estrādes leģenda Viktors Lapčenoks atzīmēja 70. dzimšanas dienu. – Vai jūs klausāties Viktora Lapčenoka dziedātās dziesmas? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Anita: – Nu, protams! Viņam ir ļoti skaista dikcija, skaists balss tembrs. Viņš ir viens no Latvijas estrādes fenomeniem, kurš tajos laikos bez īpašas muzikālas izglītības ar dabas dotu talantu sasniedza augstas virsotnes. Lai tas, ko viņš ir sasniedzis, paliek kā vērtība, un lai viņš palīdz arī jaunajiem talantiem un ir viņiem piemērs, kā vajag izpildīt un izprast dziesmas.
Madoniete Lidija: – Man ļoti patīk, kā dzied Viktors Lapčenoks. Viņa dziesmas klausos joprojām. Savulaik, kad viņš dziedāja duetā ar Noru Bumbieri un viņu dziesmas atskaņoja radio, pat pārtraucu darbus – sēdēju un klausījos. Viktoram novēlu labu veselību, skanīgu balsi un vēl daudz skaistu dziesmu!
Madoniete Diāna: – Man ir izveidojies priekšstats, ka viņš ir optimistisks, spēj uzkurināt tautu uz pozitīvas nots. Es pati viņa dziesmas gan neklausos, man patīk cita veida mūzika, bet viņam novēlu arī turpmāk priecēt sava talanta cienītājus.
Madoniete Irēna: – Viktors Lapčenoks ir tautā ļoti iemīļots mākslinieks. Labu veselību un lai viņš, tāpat kā līdz šim, vienmēr būtu formā un priecētu mūs ar skanīgām un skaistām dziesmām!
18.01.2017.