– Vai jums ir iespēja pakalpojumu rēķinus saņemt internetā un vai zināt, ka, saņemot tos papīra formātā, iespējams, tiks ieviesta papildu maksa arī attiecībā uz Madonas novada pašvaldības uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Anna: – Man nav ne datora, ne e-pasta, bet problēmas tas nesagādās. Mēs dzīvokli īrējam, un visus komunālo pakalpojumu rēķinus saņem īpašniece. Savukārt rēķini, kas attiecas uz mums, pienāk telefonā.
Vija no Mētrienas: – Es jau gadus divus izmantoju iespēju saņemt rēķinus internetā. Tas ir ļoti ērti, un arī tos apmaksāt cenšos laikus, līdz ar to viss ir kārtībā.
Anna no Varakļāniem: – Tos saņem un apmaksā dēls. Cik zinu, pie mums arī turpmāk, neprasot papildu samaksu, rēķinus varēs saņemt arī papīra formātā. Vismaz par to nekas nav dzirdēts.
Madoniete Ņina: – Es pati rēķinus saņemu internetā, un man tas nekādas problēmas nesagādā. Bet daudziem pensionāriem nav šādas iespējas. Labi, ka viņi ir iemācījušies apmaksāt rēķinus bankomātā un izņemt skaidru naudu, bet arī tas daļai sagādā grūtības. Katrā ziņā, domājot tieši par pensionāriem, rēķina piegāde papīra formātā jāsaglabā, un, ja nevar citādi, par tā piegādi jānosaka minimāla samaksa. Ir jāmeklē kompromiss.
12.12.2017.